Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Páromnak lefelé görbülő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak lefelé görbülő hímvesszeje van. Ez ugye nem jelent semmi rosszat, spontán csak annyi, hogy nem egyenes. És hogy van különböző irányba görbülő pénisz, mint például különböző formájú fül? Így gondolom, de szóljatok, ha tévednék.

Figyelt kérdés

Még nem sikerült teljesen közösülni, félúton abba kell hagynunk, mert fáj. Többszöri próbálkozás után is, bár mintha kezdenénk haladni. Hozzá kell tennem, ő az első bennem.

Arra gondoltam, hogy a forma nehezíti a dolgunkat. Milyen pózt tudnátok ajánlani, hogy könnyebben menjen?


Előre is köszönöm a segítséget!


2009. ápr. 17. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

semmi köze ennek a lefelé görbüléshez, nekem is elfelé görbül, mint ahogy mondták előttem, különböző halások vannak, egyenes, le, fel, jobbra balra.


Am a lefelé görbülő pénisz irgadatlan sok pozban hasznos, összes bnőm imádta.


Szerintem nálad lesz valami, lehet valami belső szorongásod van ég ha nem is tudsz róla

2010. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!