Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Páromnak lefelé görbülő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak lefelé görbülő hímvesszeje van. Ez ugye nem jelent semmi rosszat, spontán csak annyi, hogy nem egyenes. És hogy van különböző irányba görbülő pénisz, mint például különböző formájú fül? Így gondolom, de szóljatok, ha tévednék.

Figyelt kérdés

Még nem sikerült teljesen közösülni, félúton abba kell hagynunk, mert fáj. Többszöri próbálkozás után is, bár mintha kezdenénk haladni. Hozzá kell tennem, ő az első bennem.

Arra gondoltam, hogy a forma nehezíti a dolgunkat. Milyen pózt tudnátok ajánlani, hogy könnyebben menjen?


Előre is köszönöm a segítséget!


2009. ápr. 17. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem a formája vagy görbülete okoz gondot. És tényleg emberfüggő, van akinek lefelé, felfelé, oldalra, vagy vegyesen :D:D:D:D Ez így van jól.
2009. ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem probáljátok hátulrol de ha még kezdő vagy akkor nem baj ha elsőre nem ment be teljesen mert lassaban is meglehet szokni majd ezt neked gondolom ugyse a gyereknemzésetek a cél ugyhogy annyit cssináljatok amennyit neked jol esik aztán majd 1x ugy kitágulszh ogy majd be is szivja a puncid a farkat és teljesen be tud majd hatolni meglátod

csak sokat kell próbálkozni akár esténként többször is

2009. ápr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már talán egy éve, hogy próbálkozunk, csak sajnos havonta egy közös esténk ha van. Nappal meg nem lehet, mert akkor valaki folyton szólongat, valakinek mindig kell valami. Rémületben, hogy mikor kiabálnak, úgy meg nem lehet.
2009. ápr. 17. 11:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Éljen a felvilágosítás! Hihetetlen, h miken ki nem akadnak.
2009. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem kiakadok, csak zavar, hogy két éve együtt vagyunk, és még nem sikerült. Szeretném, csak nehezen megy. És csak segítséget kértem. Ez talán gond lenne? Nem a semmiért találták ki ezt az oldalt.
2009. ápr. 17. 12:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is lefelé görbül, és bizton állithatom, hogy mind a hölgyeknek, mind nekem a hátsó behatolás a legkellemesebb, ti is ezzel kezdjétek.
2009. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. ápr. 17. 16:40
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
VASALD KI NEKI! :D:D:D:D
2009. ápr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ó az nagyon fájna... Nem akarok benne kárt tenni, mert még szükség lesz rá...:)
2009. ápr. 17. 17:42
 10/11 anonim válasza:
nekem mondjuk egyenes de van le meg felfelé görbülö is
2009. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!