Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek! Bejön Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Bejön Nektek ha lábat csókol a párotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párkapcsolatom, nem is volt sok eddig. Összesen két hosszútávú volt, rövid is max 5. 31 éves férfi vagyok. Nagyon szeretek a párom lábaival foglalkozni (nem csak a lábaival), szívesen bújok hozzájuk, ráteszem az arcom a talpaira ha fekszik, puszilgatom őket. Közös fürdés közben is, meg szívesen meg is masszírozom őket. Ez a két hosszútávú kapcsolatomban szerencsére működött. Szeretnék új kapcsolatot, de csakis olyannal akinek ez szintén tetszik. Mikor lehet erre rákérdezni egy Hölgytől és Nektek mi a véleményetek erről, szeretitek? A neten "szoktam" társkeresni. Aki nem szereti az próbálta is (ha igen miért nem szereti)?
2009. ápr. 17. 07:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10:30-as vagyok.


Azért, mert ha belegondolok, azon járok. Aztán van, hogy több mint fél napig cipőbe van zárva, ilyenkor azért na... érted mire gondolok. És hiába, hogy nap mint nap ápolom, nekem mégis valahogy egy tisztátlan testrészként ugrik be. De furcsamód csak a sajátom, mert én már az övére adtam puszit, mert olyan aranyos kis babalába van. :)

2009. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

11.26: örömmel olvasok ilyen hozzászólásokat. Örülök, hogy vannak olyanok akiknek ez bejön. De természetesen a másik oldal véleménye is érdekel, hátha tanulok valamit. :)


10.30: Volt egy lány pár éve akivel szerettem volna összejönni, szó szerint ezt mondta... :) Mármint, hogy mégiscsak azon járok. Hidd el, bár nem sok női lábhoz volt közöm még, az igaz, de csak ritkán volt, hogy én azt mondtam, hogy büdös. Általában nagyon kellemes illata tud lenni egy női lábnak. Mondjuk egész nap cipőben és nylon harisnyában azért... :D Én nem sokszor kaptam az én lábamra puszit, de így fordítva nem is igazán érdekel a dolog. A női lábak szépek (na jó, nem mindegyik), a pasi lábak meg... :)


Én azt nem szoktam érteni, hogy ha valakinek még nem volt része ilyenben az miért ítéli el. Az teljesen érthető és elfogadható ha valaki próbálta és nem jött be neki. Bár ha jobban átgondolom van amit nem próbáltam, de soha nem is próbálnám ki. De azok nagyon más kategóriába esnek az én megítélésem szerint.

2009. ápr. 17. 11:42
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert mégis mi a szép egy lábban? Szerintem a legocsmányabb testrész a lábfej.
2009. ápr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben a stílusban kár megszólalnod...
2009. ápr. 17. 14:30
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem, de kizárólag csak egy fürdést követően. Bár nekem mindegy, hogy a lábamat, a kezemet, vagy a hajamat simogatják, engem nagyon metgnyugtat. 25/L
2009. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, ha a lábammal foglalkoznak. A talpam pl. az egyik legérzékenyebb erogén zónám, ha ott cirógatnak, meg tudok tőle őrülni, annyira felizgat :$

Persze bennem is szoktak lenne ilyen gátlások (azon járok, stb), de ápolom meg minden, és ha a párommal együtt vagyok, megmosom előtte a fürdőszobában, hogy a későbbiekben ne legyenek ilyen zavaró gondolataim. :)

A párom nem lábrajongó, úgy értem, nincs vele problémája, de nem szereti jobban, mint bármely más testrészemet :) Tudja, hogy jólesik, ha a lábfejemmel foglalkoznak, ezért szívesen teszi :)

2009. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem bejönne:)
2009. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én is imádom kényeztetni a párom lábát. Masszírozni vagy éppen tejszínhab...Nem szeretem jobban, mint a többi testrészét, de nagyon be tudok tőlük indulni. És az se zavar engem, hogyha van 1 kis lábszaga, valahogy nem érdekel. Tudja a párom jól hogy én úgy szeretem ahogy van, és szerencsém is van vele, nem csinál belőle nagy gondot - ott kényeztetem és úgy, ahogy akarom, bízik bennem.

Amúgy a halak jegyben szülöttek általában szeretik ha a lábukat kényeztetik ;)

2009. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!