Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek! Bejön Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Bejön Nektek ha lábat csókol a párotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs párkapcsolatom, nem is volt sok eddig. Összesen két hosszútávú volt, rövid is max 5. 31 éves férfi vagyok. Nagyon szeretek a párom lábaival foglalkozni (nem csak a lábaival), szívesen bújok hozzájuk, ráteszem az arcom a talpaira ha fekszik, puszilgatom őket. Közös fürdés közben is, meg szívesen meg is masszírozom őket. Ez a két hosszútávú kapcsolatomban szerencsére működött. Szeretnék új kapcsolatot, de csakis olyannal akinek ez szintén tetszik. Mikor lehet erre rákérdezni egy Hölgytől és Nektek mi a véleményetek erről, szeretitek? A neten "szoktam" társkeresni. Aki nem szereti az próbálta is (ha igen miért nem szereti)?
2009. ápr. 17. 07:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem volt ilyen partnerem, de nekem nem jönne be. Lábmasszázs okés, de nekem ne hasaljon előttem és csókolgassa a lábamat. Nincs lábfétisem. Neten ismerkedésnél ez könnyebb, sok helyen eleve beírod az adatlapodba, hogy ezt szereted, aztán az klikkel rád akinek ez szintén tetszik.
2009. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem félsz Ásókától?
2009. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem félek. :-) Ásókás lábat nem csókolok. :D Egyébként is be szoktam segíteni a lábápolásban. :)
2009. ápr. 17. 09:00
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kedves :) Akkor ezek szerint te tényleg a hőn imádott nő lábai előtt heversz :) Esetleg annyiban lehet furcsa először, hogy akkor egyből az jutna eszembe, hogy úr isten, ugye nem izzadt meg az előbb a lábam, vagy te jó ég, mikor vágtam körmöt, vagy van rajta egy kis bőrkeményedés... érted, tehát váratlanul érhet, vagy nem tudnám, hogy a másik mit szeretne... De ha látom, hogy nincs különösebb elvárás, akkor nagyon izgi lehet :)


Egyébként attól, hogy valakinek még nem volt olyan kapcsolata ahol a férfi a lábával foglalkozott volna ennyit, attól még nem lesz elutasító szerintem. De interneten valóban ezt meg lehet említeni, csak nehogy félreértsenek. És persze nem ezzel kell indítani :)


30/L

2009. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Én egy ápolt csajszi vagyok,kb. 2 éve vagyok együtt a barátommal,de nem szeretem,amikor ezt csinálja...mindig elhúzom ilyenkor a lábam. És nem azért mert koszos vagy ilyesmi,hanem csak azért,mert szerintem ez egy kicsit megalázó a fiúra nézve. Még akkor is,ha srác szereti csinálni,mert őt esetleg izgatja,de ez számomra olyan kellemetlen.
2009. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
naná! én imádom.. ;) :p 24/nő
2009. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Én férfi vagyok, de nem érnék senkinek a retkes, gombás lábához. Legyen az egy bármilyen csinos nő. Húzzon magára mindenki zoknit.
2009. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretem, ha a barátom cirógatja a talpam, ha feszült vagyok vagy nagyon fáradt, mert el tudok tőle lazulni és nagyon kellemes érzés. Ez fordítva is működik ugyanezen okok miatt. Azonban ha puszilgatni kezdené, vagy az arcát dörzsölné hozzá, szerintem nem bírnám elviselni.
2009. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az eddig hozzászólásokat, remélem kapok még. :)

A 30 éves lány hozzászólómnak: igen, valóban szívem hölgye lábai előtt heverek. :) Az előző kapcsolatom (már több mint 6 hónapja vége) is úgy indult, hogy filmet néztünk, közben masszíroztam a lábait, ő elaludt. Én pedig egész éjjel mellette aludtam a földön, nem másztam rá. Ja, ez az első nap volt mikor találkoztunk... :) Az izzadtság miatt nem kell aggódni szerintem. Ha kellemetlen lenne az illata akkor megmosom. :)


Másik Hölgynek aki 2 éve van együtt a barátjával: hidd el, ez nem megalázó a párodnak. Ha nem szeretné nem csinálná. Ha meg szereti akkor nem megalázó. :) Persze ha neked kellemetlen az más, de neki biztos nem esik jól ha elhúzod.


24/nő: Hol lehet ilyen lányt találni aki imádja? :)


Férfi: ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az jön be, de ez a retkes, gombás láb kijelentés nekem durvának tűnt. Képzeld, van aki ápolja a lábait... Zoknit is húzhat egy nő egyébként, úgy is szívesen foglalkozom a lábával. :)


És amit jelenleg utolsó hozzászólásnak látok: miért nem bírnád elviselni ha hozzábújna, puszit adna rá? Miért gondolod?

2009. ápr. 17. 11:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác, akivel néhányszor randiztam. A szexig nem jutottunk el, de volt egy-két romantikus este, amikor a cipő lekerült a lábamról. Kiderült, h a srác lábfetisiszta.

Édes volt..és engem egyáltalán nem rémisztett el a dolog, sőt tök jól esett, h ennyire rajong egy testrészemért..és azzal okozok neki örömet, ha hagyom, h foglalkozzon vele. Szóval szerintem egyáltalán nem gond ez, mondhatni "bejön".

(és csak, h a történet teljes legyen, nem jöttünk össze, de ehhez semmi köze nem volt a fetisizmusának. Sőt igazából talán azt kedveltem benne.de túlságosan különböztünk minden másban.)

2009. ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!