Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex melltartóban? Zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex melltartóban? Zavarna ha nem láthatnád párod mellét?

Figyelt kérdés

úgyis élvezheti mindkét fél,nem?

főleg fiúk véleményére vagyok kiváncsi


2009. ápr. 16. 22:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom nem szeretné, ha melltartóban szeretkeznénk, mert őt a mellek izgatják fel a legjobban. Szerintem nem zavarná, csak kevésbé tudna felizgulni.
2009. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én kifejezetten utálom mikor le kell venni a melltartót!a párom meg a mellemre van rá kattanva és egyböl azt simizi meg fogdossa ugy h nem tudok mit csinálni le kell venni,vagy felhuzza a fölsöt és ugy piszkálja:S:S:S
2009. ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt a helyzet, nem akartam levenni a melltartómat, mert szégyelltem a melleimet. Az első pár alkalommal melltartóban csináltuk, viszont kb. a harmadik akciónál le akrta venni, nem hagytam, szépen összevesztünk. Azt mondta, ha nem veszem le a melltartómat, nincs szex. Muszáj volt elgondolkodnom, mert ez azért valljuk be, tényleg nem normális. Nagy nehezen rávettem magam, hogy levegyem, a barátom meg azonnal rácuppant, állandóan bizgeréli és azt mondja, hogy imádja őket. Nem egészen erre a reakcióra számítottam, de azért örülök neki. Mostmár nincs gond a melltartó kérdéssel. :)

Én is úgy gondolom, hogy ha a srác szeret téged, legyen akármilyen a melled, nem az fogja érdekelni.

2009. ápr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éve vagyok együtt a barátommal és én is vagy melltartóban vagy sötétben szeretkezek vele,nem azért mert nem szeretem Őt eléggé hanem mert szégyellem magam! és mindig elmegy! én is azon vagyok hogy eltudjam magam fogadni,de attól még h te melltartóban szexelsz csak vele még tiszta szívből szeretheted! Úgy csinálj mindent h Te is élvezd és a párod is!
2009. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiúknak tényleg nagyon furcsa dolgok tetszenek sokszor, amiről mi azt gondoljuk, hogy csúnya, vagy undorító, vagy csak nem vonzó. Volt barátom pl. imádta a vágást az oldalamon, azt mondta olyan, mintha szamuráj karddal vágtak volna ketté, pedig csak egy műtétem volt. Én magam utálom azt a heget, mióta az eszemet tudom, de ő ráébresztett arra, hogy felfogás kérdése az egész, és tud nagyon is szexi lenni :) Ugyanígy voltam a szeplős mellkasommal, utálom a mai napig, de mikor elkezdte azt játszani, hogy az összes szeplőt végigpuszilgatja, rájöttem, hogy ez sem olyan szörnyű, mint ahogy én gondoltam :) Stb-stb-stb...... Szóval no para, félhomály vagy gyertya vagy holdfény, és vetkőzhetsz ;) Utána már menni fog több fény mellett is, hidd el!
2009. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én barátom nagyon kiakadt, mikor felvetettem ezt neki :D

De aztán elmagyaráztam neki, hogy miért, megértette, kicsit növelte az önbizalmam :P És legközelebb már ment is teljesen rendben minden ^^

2009. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!