Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szex melltartóban? Zavarna ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex melltartóban? Zavarna ha nem láthatnád párod mellét?

Figyelt kérdés

úgyis élvezheti mindkét fél,nem?

főleg fiúk véleményére vagyok kiváncsi


2009. ápr. 16. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor nagyon is jó úgy csinálni, de azért hogy mindig rajta legyen az már zavarna
2009. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton rejtegetné akkor igen, zavarna, ha csak játék lenne akkor nem. És akkor le is venném hamarosan :D


a szex elfogadással történik. Arra gondolok, ha van olyan lány aki azért hagyná fent a melltartót mert nem elégedett a mellével, akkor a fiúba se szerelmes eléggé...

2009. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
vagy pont annyira szerelmes és annyira meg akar felelni neki és izgalomba hozni...csak hát jah a csúnya mell annyira nem vonzó és lehet h ő is jobban jár ha nem látja..
2009. ápr. 16. 22:18
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Élvezni lehet malltartóval is, de a pasik nagy része szerintem nem igazán viselné el hosszabb távon.

Hidd el szex közben nem a hibákat keresi a pasi...

2009. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet h nem a hibákat keresi de biztos h nem jönne izgalomba ha meglátná és ha annyira nem tetszene neki akk meg minek mutogassam?
2009. ápr. 16. 22:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha egyszer sem próbálod ki, akkor sosem tudod meg a választ.. Kizártnak tartom hogy pont a melleidbe kötne bele a pasid. Honnan tudod mire izgul, mi tetszik neki? Tégy egy próbát. ;)


17/F

2009. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem rossz ötlet. Szex közben fontos az érintes, és a párod a te csúnyácska melledre is kíváncs, mert szeret téged :D és úgy vagy jó neki ahogy vagy. Szeresd önmagad hogy szerethessen ő is. Mutasd meg neki és kérd ki a véleményét :P na, szerinted mit fog mondani? vagy inkább csinálni? :P nem nehéz kitalálni.... bátorság, és önbizalom, ez kell neked :) hajrá!!! drukkolok :D
2009. ápr. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha melltartóban akarsz szexelni, akkor ne tedd!!!!!!!!!!!!! Nem bízol eléggé a párodban, és odaadnád neki magad? Ez így nincs rendjén! De amúgy hidd el... Ha annyira "rossz" melled van, akkor melltartóban sem lesz jobb. És biztos vagyok benne, hogy megpróbálja majd levenni, és el fogjátok rontani az egész estét (legalábbis egy részét mindenképp) azzal, hogyha nem engeded, hogy levegye. A harmadik meg, hogyha már a szexnél tart a kapcsolat, tényleg nem lenne szabad ilyeneken filózni, hogy ruha vagy nem ruha. Evidens, hogy ruha nélkül... Az erotikus játékok más téma...
2009. ápr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, ha izgulsz.


Szerintem először csináljátok sötétben , vagy nagyon gyér fény mellett, így neked is jobb , és a barátodnak is , hogy nem vagy feszült.


És szerintem a barátodnak tetszeni fogsz. Lehet, h most azt gondolod magadban, h "de te még nem láttál engem pucéran". És igazad is van, mivel tényleg nem, DE én mindig meglepődöm, h a pasiknak milyen fura dolgok tetszenek.

Például a barátom dögösnek találja a fenekemet, miközben én megnézem és semmi szexit nem látok benne.

Fura elhinni nekünk, lányoknak, de a fiúk egyszerűen másképp vannak programozva ill. hormonozva és ezért más dolgok jönnek be nekik.


Ha nagyon el vagy keseredve egyszer figyeld az utcán a párokat. Nézd meg jól a pár lány tagját. Mindenfélét fogsz látni. Dagadtat, piszkafát, pattanásost, nagymamás öltőzködésűt.... mégis mindegyiket imádja a pasija. izlések és pofonok...


Csak azért javaslom, h először csináljátok sötétben, mert remélem ettöl megjön az önbizalmad. De utána ne rejtegesd magad előle!!


Hajrá! Írd meg, hogy alakult.

2009. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna ha egy lány melltartóban szeretne szeretkezni...de akkor már legyen rajta szoknya is, bugyi nélkül, és hátulról akció.

Komolyra fordítva a szót, egyszer-kétszer oké a melltartó, de ha állandóan erőltetné, az már zavarna...

2009. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!