Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kire gondolsz szex közben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire gondolsz szex közben?

Figyelt kérdés

Régiekre, vagy elérhetetlen emberekre és miért? Történt már hogy így lett csak orgazmusod? Miről fantáziálsz még szex közben?

Anonim. Mindenkitől várom a válaszokat. Nézzük meg, mi a valóság.


2009. ápr. 16. 21:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én semmire.Megáll az eszem és csak azt érzem,hogy jó.És arra,hogy hogy lenne mégjobb.Szex közben nem lehet fantáziálni.Mert valóságos a dolog.Ketten vagyunk és azért vagyunk,hogy mindkettőnknek jó legyen.Ha nem áll meg az eszed,akkor az csak valami maszatolás.
2009. ápr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Thurston ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem értettük? Magyarázd el kérlek.
2009. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
én széklábra, baseball-ra, pókerra szoktam, ha már nagyon a végét járom, ekkor kapok még 1-2 perc haladékot :D
2009. ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

Mikor kire.

Van hogy a feleségemre, (akivel együtt vagyok) van hogy a csinos szomszédasszonyra, vagy valamelyik topmodelre...elég régóta vagyunk együtt...

2009. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem gondolok senkire és semmire. Nem tudok olyankor gondolkodni :)

Orgazmusom nem a gondolataimtól van, hanem attól hogy mit csinálnak velem...

Amúgy változó, mert mindig másra gondolok. Vagy időszakonként változik. Általában elérhetetlen emberekre, igen :D úgy érdekes :)

Egyébként ha a szerelmemmel vagyok akkor természetesen nem gondolok másra, csak rá. Csak ritkán vagyok szerelmes és nagy szükségem van a változatosságra.

És 100%ig őszinte voltam :)

2009. ápr. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

szeritnem is rég gáz az ha gondolkozni kell szex közben.

sokat gondolkoztam már ezen és rájöttem, jogy olyankor tök üres a fejem, akármi is történhetne olyankor.


de volt egy barátom aki mellett a bevásálólistárta gondoltam.

2009. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az ember inkább maszturbálásnál fantáziál, de szex közben nem kell, hiszen ott az a személy, aki megtestesíti a fantáziát.


Petranova

2009. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez attól függ,hogy milyen jó a pasi! Eddig a szerelmemre gondoltam,akivel éppen szexelek,mostanában viszont olyan rossz vele,hogy csak arra gondolok,hogy mikor lesz már vége! Orgazmusom is csak úgy van,ha valami szexi chippendale srácra gondolok-és nem azért,mert köcsög vok,hogy másra gondolok,de tényleg nem jó már a szex és csak így tudom "elviselni". Amúgy szerintem ha a srác jó az ágyban,akár van,akár nincs szerelem,a lány csakis rá tud gondolni :D
2009. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben én sem nagyon tudok gondolkodni.

Néha, amikor feszült vagyok, beugrik egy aktuális problémám és ott úszik el a dolog... Ezért próbálok mindig mindent kizárni.

2009. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
kizárólag a szerelmemre! :)
2009. ápr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!