Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az jó vagy helyes ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy helyes ha egy lánynak 1 pasi az első és utólsó?

Figyelt kérdés
A barátommal házasságot tervezünk,én 16 ő 19.Nagyon szeretjük egymást,de nem tudom h helyes e egy lány életében h csak egy pasival éli le az egész életét,és csak egy pasi mellett lehet nő!
2009. ápr. 16. 16:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha szerelmes vagy, akkor nem érdekel már férfi érintése, mert boldoggá tesz az az egy is!
2009. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
oké,akk ha kíváncsi leszek másra később akkor tudnom kell h már nem szeretnem annyira igaz?
2009. ápr. 16. 17:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 8 hónaposak leszünk nemsokára :D Ejj,ezek a szép,nyárvégi esték :P

Amúgy nekem is Ő az első, 20 évesen..megvártam :) És örülök neki..valószínűleg ő is marad nekem, legalább is nagyon úgy érzem. Én is tartok attól,hogy kíváncsi leszek,de megcsalni semmiképp nem tudnám, már csak azért sem,mert mint embert is tisztelem, és szeretem. Én inkább élvezem a kapcsolatunk minden percét,és csak a pozitív jövőnkre koncentrálok :) Tedd így te is,ne gondolj rosszra! És egy nőnél szerintem nagyon nagy erény is az,hogy egy van neki,és az egyetlen! :)

2009. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolog ha az embernek egy férfi van az életében és az az egy az IGAZI :D

Van olyan ismerősöm ideősek már akik számára mindket fél az első volt és annyira jó látni hogy sok év után is mennyire szeretik egymást :D

Sok sikert nektek :D

2009. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt hittem hogy az első párom lesz az igazi és hogy ő lesz a férjem. De nem így lett! 15 évesen jöttünk össze, nagyon szerelmes voltam. Ő akkor 21 volt. 3 évig voltunk együtt. Teljesen az elképzelése szerint formált, mindent elhittem neki, hiszen ő tapasztaltabb volt, mint én. Az utólsó 9 hónap borzasztó volt. Kiderült, hogy van egy másik lány is mellettem. Szakítottam vele, bár majd bele haltam a bánatba! Aztán találkoztam a jelenlegi párommal (aki mellesleg a vőlegényem). Teljesen új oldalát mutatta meg nekem a párkapcsolatnak. 3 éve vagyunk már együtt és örülök neki, hogy megismertem. Én úgy gondolom, hogy kellett az, hogy mással is "kipróbáljam". Még a szexuális életem is sokkal jobb, mint az előzővel. Ez nem azt jelenti,hogy fűvel fával szeretkezni kell. Szóval szerintem még fiatal vagy, ahhoz hogy házasságon gondolkozz! Hidd el 20 évesen máshogy fogod látni a dolgokat. De az is meglehet, hogy neked szerencséd lesz és tényleg a jelenlegi párod lesz a férjed. Sok szerencsét!
2009. ápr. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mi 2 év után sem sietjük el mert egy házassághoz és egy egész élethez az semmi (19/21) én érett felfogású vagyok, de a házasság számomra egy elterjedt népszokás semmi több...a gyerekvállalásról komolyabb, érettebb gondolataim vannak, de amig meg nem tartamtek magunknak egy normális egzisztenciát és még 2-3évig változatlan" a helyzet akkor lehet szó mind2ről, nem kell semmit elhamarkodni, ugyanakkor akárhány évesek is vagytok aranyos dolog ilyenekről beszélgetni, főleg ha a másik nem elutasító az ötlettel szemben, még így előrevetítve sem.
2009. ápr. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!