Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az jó vagy helyes ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó vagy helyes ha egy lánynak 1 pasi az első és utólsó?

Figyelt kérdés
A barátommal házasságot tervezünk,én 16 ő 19.Nagyon szeretjük egymást,de nem tudom h helyes e egy lány életében h csak egy pasival éli le az egész életét,és csak egy pasi mellett lehet nő!
2009. ápr. 16. 16:33
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Szerintem még várjatok a házassággal.Nem baj ha 1 pasival éled le az életedet,de abban legyél biztos.Mióta vagytok együtt?Sztem várjatok még a házassággal
2009. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen még elhisz ilyet az ember.
2009. ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
Már mért ne lenne helyes? Igaz még elég fiatalok vagytok hogy ilyen komoly dolgokon gondolkodjatok, de ha így érzitek, akkor semmi probléma nincs ezzel. Sőt becsülendő hogy a mai világban még vannak akik így gondolkodnak és nem az a fontos hogy minél több pasijuk/csajuk legyen. Nekem a mostani barátom az első komoly kapcsolatom ő volt az első nekem és mi is egymással tervezzük az életünket. Engem nem hoz lázba ez a ki kell élnem magam dolog, úgy vagyok vele hogy megtaláltam azt aki a lehető legtökéletesebb nekem és akit nagyon szeretek, minek keresnék mást. És ha neked ez a személy az első, akkor örülj neki hogy egyből megtaláltad és megúsztál egy csomó rossz tapasztalatot, esetleg csalódást!
2009. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne attól félj, hogy baj-e ha ő lesz az egyetlen, hanem azon gondolkodj el, hogy 16 évesen mennyire lehet komoly, felelős döntés megházasodni!

Gondolj bele mi van, ha mondjuk 10 év múlva kiszerettek egymásból? (Pedig még csak 26 leszel) Inkább várjatok még a házassággal legalább addig, amíg mind a ketten felnőtök. Gondolok itt arra, hogy egy házassághoz nem árt ha már dolgoztok, ha van egy kis spórolt pénz, jövőkép stb...

2009. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden változhat még addig, amíg oda kerültök, hogy tényleg összeházasodtok. :)

Az elsőre mindenki azt hiszi, hogy az igazi.

2009. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De arik vagytok:):):) 8 hónapja vagyunk együtt pont ma!!!Én úgy gondoltam max 5 év múlva kötnénk házasságot,így terveztük!
2009. ápr. 16. 17:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ma délelőtt a suliban pont ezen gondolkoztam.:) Nagyon tetszik egy fiú, és belegondoltam, milyen lenne ha most összejönnénk, és vele élném le az egész életemet. Szerintem normális, ha szeretitek egymást. Bár 16 évesen még nem házasodnék.:D Tervezgetni lehet...

Én örülnék neki, ha már elsőre megtalálnám az igazit.

De lehethogy később belefulladnék a kiváncsiságba, hogy milyen lehet egy másik pasi... ő is így viselkedne-e velem, vagy csak nekem van ilyen jó pasim...(:

2009. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nah ez az ,itt van h még egyszersem éreztem közelebbről más pasi érintését,vajon kifogom bírni vagy nem leszek kíváncsi?A szerelmemet szeretem ez tény és való,csak mi lesz később?
2009. ápr. 16. 17:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez jó, mi meg holnap leszünk a párommal 8 hónaposak :D:D:D

Én unokatesómékat hozom fel példának: a csaj 15 a srác 17 volt mikor összejöttek, ennek már több mint 5 éve. Mindkettejüknek a másik az első ők is együtt tervezik az életüket és nagyon aranyosak együtt. Persze házasság meg ilyenek még odébb vannak mert még mindketten tanulnak. Szóval sok sikert nektek is :)

2009. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:)Köszönjük!
2009. ápr. 16. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!