Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell tenni az első szeretk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni az első szeretkezéskor?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze a barátommal igaz még a szex téma nem került fel,de azt tudja hogy én még szűz vagyok.Viszont én amiatt parázom ,hogy milyen lesz az első.Ha oda kerülök akarni fogom,csak nem tudom mit hogyan kell.A barátom már eléggé tapasztalt és pont ezért félek,hogy én melette bénazni fogok:S.(A barátom 19 én 17)


Köszi előre is a segítséget....


2009. ápr. 15. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ha a barátod tudja, hogy neked ez lesz az első, és szeret is, akkor figyelni fog rád, és számon tartja majd a Te érdekeidet is.:)
2009. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen szeret és tudja is hogy nekem még ez az első és azt mondta neki ez nem gond.De emiatt kicsit visszafogott lett óvatosabb....Am köszi a válszt
2009. ápr. 15. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Szeretitek egymást,akkor semmi probléma :D

Vigyázni fog rád , irányítani.Nem úgy,hogy rádparancsol hogy mit csinálj hanem megmutatja és nagyon jó lesz :D

Remélem fájni sem fog,mert nekem nagyon fájt az első, de ez nem mindenkinél egyforma:)

Sok szerencsét :P

2009. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az elsőhöz tudnék egy jó tanácsod adni.én múlthéten vesztettem el és elkövettük azt a hibát hogy a fiú nem viselt gumit.végülis én szedek gyógyszert de az volt a gond hogy mikor elment a srác el kellett mennem fürdeni, és nincs annál undorítóbb hogy folyik vissza a nőből a "cucc". Nekem nem fájt remélem hogy neked sem fog. jah és mégvalami nem árt egy alapos "bemelegítés" mert különben kellemetlen lehet főleg ha félsz a dologtól. Remélem hogy a válaszommal tudtam segíteni
2009. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nekem szerencsére nem fájt

Remélem neked sem fog !!! :)

Ha teljesen el tudsz lazulni és csak a barátodra koncentrálni és arra hogy mennyire szereted akkor szerintem nem lesz gond :))

Ha a barátod tapasztaltabb hagyd h ő vezessen , persze ha vmi jól esik akkor ne szégyeld kimutatni ,elmondani neki mert ezzel pedig te tudsz neki segíteni .:)

Ne parázzz !!!

Sok sikert SZORÍTOK :)))

2009. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek sokat segítettetek...!
2009. ápr. 16. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!