Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Őszintén pasik! Nektek feláll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén pasik! Nektek feláll egy nőre ha tetszik akkor is ha nem akarjátok?

Figyelt kérdés
Féltékeny vok minden nőre ,lelőném magam,sose voltam ilyen ,de ha vki +magyarázza mért áll fel a pasik fa*ka csak úgy hálás leszek!(akk csak megnézi nem?csak tetszik neki?
2009. ápr. 15. 17:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett lepontozni?Válaszoltam a kérdésre(5. válaszoló)
2009. ápr. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha egy férfi szexuálisan izgaloma kerül (pl.: női nemiszerv, mell) látványától arról nem tehet mert ez természetes reakció

lehet ő nem akarja de az emlősöknél (XD) ez egy reakció ilyen a természet XD

2009. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem nem áll fel egy nőre. legalább 5 kell.
2009. ápr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Régebben így volt,de ez már kevés ehhez nálam. A látvány nem elég,de az érintkezések már igen. (pl: csók,simogatás is már elég nálam HA jó nő)
2009. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!