Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Őszintén pasik! Nektek feláll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén pasik! Nektek feláll egy nőre ha tetszik akkor is ha nem akarjátok?

Figyelt kérdés
Féltékeny vok minden nőre ,lelőném magam,sose voltam ilyen ,de ha vki +magyarázza mért áll fel a pasik fa*ka csak úgy hálás leszek!(akk csak megnézi nem?csak tetszik neki?
2009. ápr. 15. 17:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
A kis kamasz tojáshéjasoknak lehet, hogy látványra is feláll, de egy normális férfinak (fiúnak) ennél több kell egy felálláshoz :D :)
2009. ápr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még emlékszem azokra az időkre,amikor csak végállomástól végállomásig tudtam utazni a buszon,mert nem tudtam leszállni,ugyanis egyfolytában állt a faxom.Ma már sajnos nagyon jó nőnek kell lennie annak,akire csak úgy feláll.
2009. ápr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

nem értek egyet az előttem szólóval.

én 23vagyok. de ha néha meglátok egy csajt/nőt hatalmas dudákkal és feszes popsival nekem is feláll.

2009. ápr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és mikor csókolóztam egy sráccal, neki is állt. Ő majdnem 19 volt.
2009. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem feláll, nem rajtam múlik, látom a nőt, tetszik, és merevedésem lesz, nem tudom szabályozni.Ez ugyan olyan természetes dolog mint nálatok nőknél a menstruáció, nincs benne semmi szokatlan, nemi sajátosság és ez így van jól:)
2009. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem áll fel ha egy nö van a dologba !! simogatástól már igen !
2009. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak látványtól nem áll fel. Az azért elég kellemetlen lenne.......személy szerint nekem egy nyelves csók és egy ölelés már bőven elég az erekcióhoz.
2009. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 évesen nem áll fel simán egy lányra, de mondjuk már egy öleléstől vagy csóktól már igen.
2009. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok és őszinték köszönöm!Aki azt irta vagy fogja h neki feláll egy csini nőre simán azt kérem tőle h magyarázza el h h lehetne kontrolálni magát,ti pasik vagytok, jobban tudjátok mint én.
2009. ápr. 15. 19:54
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem felall ha latok vmi jo not, kulonben en nem tudom kezelni az erekciomat, ahhoz bena vok

fatercosta

2009. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!