Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hüvelyszárazság! Segítség,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelyszárazság! Segítség, mivel próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

Párommal már jó ideje együtt vagyunk és arra lettem figyelmes hogy, 1-2 hónapja nehezen megy "berakás" és hogy, nem vagyok olyan síkos mint régen...

OK: nem tudom miért? mert eléggé felizgulok és így se... :S:S próbálkozzak síkosítóval?


2009. ápr. 14. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem iszol eleget vagy tabit szedsz és ez a mellékhatása. Ajánlanám a szilikonos síkosítót! Kicsit drágább, de sokkal kevesebb kell belőle és tovább is tart, mint a vizesek...
2009. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
márkát tudsz mondani?
2009. ápr. 14. 12:46
 3/6 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a választ
2009. ápr. 14. 12:46
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mi a durex play-t használjuk,mert nekem tamponhasználat után pár napig száraz a hüvelyem.
2009. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi eroticX-et használunk. Szexshopból szereztük be. De míg a vizesből elhasználunk pl. 2 flakonnal, addig ebből 1 is elég... És persze használható orálishoz is, mivel nem rossz ízű és gumi mellett is. Ruhából is könnyen kimosható és nekem irritációt sem okozott. Csak ajánlani tudom. Amúgy vizesből mi többet kipróbáltunk, mire erre váltottunk. Azok hamar száradtak és sok kellett belőle. Igaz jóval olcsóbb, de hát több is kell belőle...Úgyhogy ma már csak szilikonosat veszünk.
2009. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is durex playt használunk, ajánlom a cseresznyéset, nagyon jó. :) És a guminak sem árt, ha azt használtok. Igaz én mióta nem szedek fogamzásgátlót, azóta egész jól megy síkosító nélkül is. :(
2009. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!