Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen a vetkőzős póker?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a vetkőzős póker?

Figyelt kérdés
náhány szabály tudtok meg h mikor kell levenni a ruhákat stb?
2009. ápr. 13. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van a nagyon gyors amikor mindenki megkapja a lapot, leosztják a közös lapokat és akié a leggyengébb az vetkőzik. De lehet nyújtani hogy kevés zsetonnal és akinek elfogy az vehet megint, de annak megvan az ára :D
2009. ápr. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi ugyanugy szoktuk jatszani mint a normal texas holdemet csak zseton helyett ruhaval. alapbol picit jobban fel lehet oltozni mint ahogy ulnenk (azert csak mertekkel, tehat ugy ahogy pl az utcara kimennel) es bizonyos fokig az ekszer is szamit h ne legyen tul rovid a jatek. blind nincs, tehat aki a flop (elso 3 felfedett lap) lattan ugy dont h kiszall, annak nem kerul semmibe. a tobbiek pedig licitalnak. aki ugyesen ervel, volt h kiharcolta h a melltartoja tobb ruhadarabbal erjen fel a masik reszerol,stb. a masik valtozat,amit tneyleg orakon at lehet jatszani-szerintem ez a legjobb kombinacio: aki veszit az vagy iszik vagy vetkozik, valaszthat. eleinte meg inkabb iszik az ember, de 1 ido utan mar nem birja (ez szerencsere a hangulatot is nagyon jol megalapozza:) inkabb vetkozik majd mikor mar 1szal gatyaban van akkor megint csak iszik. :) jo szorakozast!
2009. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mi időnkben - ötvenen felül vagyok - vetkőzős römit játszottuk, de nem a kártya, hanem a meztelenkedés volt a lényeg. Addig játszottuk, amíg a társaságon összesen egy ruhadarab maradt. Ha fiú volt az illető, teljesen szalonképes volt, ha lány, akkor már erotikusabb. Persze a lányok voltak olyan rendesek, hogy egy kis hatásszünet után levették a bugyijukat is.
2009. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én elég gyors fajtát játszottam (először nem is avattak be h vetkőzős póker lesz :S) úgyhogy viszonylag gyorsan lement az eleje aztá bekerültem a döntőbe (ja éés párokban játszottuk 1fiú 1 lány ajánlom nektek is ezt a fajta felállást , ekkor hol az 1ik hol a másik adott 1 ruhadarabot) am ezt a féle pókert sok féle képpen lehet játszani lehet ruhadarabbal licitálósat is meg simán nyer/győz kinek mi tetszik minusz 1 ruhadarab... érdemes olyanokkal játszani akik nem tudják mi a játék lényege és ige megengedett a nagykabát nagysapka.
2009. ápr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!