Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-19 éves lányok ti egy nagy...

14-19 éves lányok ti egy nagy buliban belemennétek vetkőzős játékokba, pl vetkőzős póker, vagy vetkőzős üvegezés?

Figyelt kérdés

elég nagy buli lesz.csak az a baj h kicsit szégyenlős vagyok,főleg azért mert kicsik a melleim de am arányos a testalkatom.ja és a társaság aki ott lesz a bulin eléggé bevállalós,szal félek h kifogok lógni a sorból,ha pl nem szállokbe semmi vetkőzős játékba...(szinte csk az lesz)

szóval ti beszállnátok ilyenbe?és ha igen akkor milyen alkotok van?nem vagytok szégyenlősek?

ja és még vmi ha vki beszáll és már meztelen legalább pl egy párnát tarthat maga előtt h ne lessák a többiek az intim részeit? :D

16/L


2010. márc. 24. 21:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
30%
te döntöd el akarsz-e kúrvulni (de ha elolvasod a saját kérdésed szerintem benne van a válaszod)....
2010. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
én nem mennék bele, mert én is szégyenlős vagyok (főleg a kicsi mellem miatt), amúgy talán belemennék a hangulat kedvéért, de így nem. üvegezésből már kinőttem, a póker az ami talán. 17/L
2010. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én bele mennék... az alakom az jó..vékony vagyok és arányos a testem..

bár én is szégyenlős vagyok, de jó szórakozás lehet..xD

16L

2010. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

hát én is belemennék, hogyha nem lenne barátom :P. és ő is mondta hogy belemenne ha én se lennék neki :D. és inkább a pókerezés. én nem vagyok szégyenlős úgyhogy nem lenne gondom ilyennel :D

19/L

2010. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
jaaj neh már!!!!sose tégy olyat,amit nem szivesen teszel meg! mi van,ha vmivel beégsz v ilyesmi??nem lesz túl kellemes...a helyedben én inkább kihagynám, még ha normálisak is lennének a melleim...:)
2010. márc. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

Én ha csaj lennék nem mennék bele ilyenbe, mert ez ribanckodás. Ha annak tartod magad, akkor igen.

Neked kell tudnod, hogy mennyire tartod magad.

Más: nem az a lényeg, hogy mekkora a mell. :P

2010. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Gusztustalan, hogy tizenéves gyerekek nem tudnak úgy szórakozni, hogy ne piáljanak és a buli fele ne a szexről szóljon.

De persze a beilleszkedésért mindent, igaz? Tedd csak meg, de ne várd, hogy ezek után a társaságból bárki is komolyan fog venni.

2010. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Hát én el nem mennék ilyen buliba...

Még jó, hogy az én barátaim normálisak.

Miért kéne fűnek-fának mutogatni magad?

2010. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
nekemis jó testem van, de semmi esetre se mutogatnám egy buliban a kiéhezett kis taknyosoknak akik minden bokrot megkúrnak...
2010. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
figyelj amúgy ha közeli barátokkal hülyülsz és tudod hogy a vicc kedvéért csináljátok nem azért hogy a fiúknak legyen mire izgulni, akkor belemehetsz:D ha nem, akkor én nem hiszem, hogy játszanék ilyet
2010. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!