Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-19 éves lányok ti egy nagy...

14-19 éves lányok ti egy nagy buliban belemennétek vetkőzős játékokba, pl vetkőzős póker, vagy vetkőzős üvegezés?

Figyelt kérdés

elég nagy buli lesz.csak az a baj h kicsit szégyenlős vagyok,főleg azért mert kicsik a melleim de am arányos a testalkatom.ja és a társaság aki ott lesz a bulin eléggé bevállalós,szal félek h kifogok lógni a sorból,ha pl nem szállokbe semmi vetkőzős játékba...(szinte csk az lesz)

szóval ti beszállnátok ilyenbe?és ha igen akkor milyen alkotok van?nem vagytok szégyenlősek?

ja és még vmi ha vki beszáll és már meztelen legalább pl egy párnát tarthat maga előtt h ne lessák a többiek az intim részeit? :D

16/L


2010. márc. 24. 21:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ja, amúgy ha ez alapból ilyen vetkőzős buli hú de bevállalós társasággal (csak most olvasom) akkor nem mennék el ezek tiszta csirák. előző vagyok 173cm 53kg 16/L
2010. márc. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én már csináltam ilyet egyszer, bár nem meztelenre, csak bugyi-melltartóig kellett vetkőznöm. A legjobb barátaimmal és a barátommal voltam, elöttükük nincs mit szégyellnem.
2010. márc. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok büszke a testalkatom,így én nem nagyon mutogatnám magam.Van rajtam egy kis felesleg.

Ha olyan lenne a társaság és a hangulat akkor belemennék,de kizárólag melltartó+tanga határig.Végülis a strandon is bikinibe vagyok és látszik,hogy milyen az alakom.


Ezt neked kell eldöntened!Ha úgy érzed nem lenne kínos és nem élnnek vissza vele akkor nyugodtan vetkőzzhetsz.

15/L

2010. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek,mindenki válasza hasznos volt.
2010. márc. 25. 19:15
 15/16 Mr. Idegen ***** válasza:
Hol vannak ilyen bulik?
2010. márc. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ez egy szüli napi buli lesz:D
2010. márc. 27. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!