Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó este volt, de vajon szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó este volt, de vajon szerelmes vagyok, vagy csak szexuális vonzalom van köztünk?

Figyelt kérdés
Tegnap megismertem egy kerti partyban egy fiút. Már amikor megláttam, szemetszúrt :) Este ottaludtunk barátnőmnél, és ő is ottmaradt. szép lassan közeledtünk egymáshoz. Aztán már annyira közel voltunk, hogy egy papírlap sem férhetett volna be :) MINDENT éreztem. és ő is észrevette, hogy felizgultam. De nem volt semmi, csak egy kis tipi-tapi ( és itt nem arra gondolok hogy megujjazott v. ilyesmik ), mivel aludtak körülöttünk 4-en.... :) Azóta csak arra tudok gondolni, milyen jó volt vele :) de nem csak ez, hanem beszélgetni, ilyenek... Főleg reggel együtt ébredni... :) Fantasztikus volt :) Tudom, hogy hülyén hangzik, de szerintetek szeretem, vagy csak szexuálisan érdekel a srác? Írjatok véleményeket lécci. Előre is köszi: 16/L
2009. ápr. 13. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Légyszi írd meg, melyik megyében lax!!


Egyébként ha megkeresheted iwiw-en, bejelölheted, aztán msn stb.. és ha mindketten akarjátok kialakul majd! :-)

2009. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
A szexuális vonzalom már fél szerelem!
2009. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálam a szexuális vonzalom ahogy az utolsó válaszadó írta, fél vagy 3/4 szerelem. Ha ehhez még egy kedves lány is társul, tökéletes.


Sok sikert a sráccal! Így kell ezt csinálni, nem várakozni, meg görcsölni.

2009. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért érdekel, melyik megyében lakom? :S Ismerkedsz ezen az oldalon, vagy válaszokat adsz? :S Amúgy köszönöm a válaszokat :-)))))
2009. ápr. 14. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj, nem ismerkedek. Nem erőltettem rád, nem muszáj válaszolnod, csak megkértelek rá. Ha ismerkedni akartam volna a várost kérdeztem volna meg, hogy hova jársz suliba. Egyszerű kérés volt, nem kell élned vele, ha ennyire fájdalmas megmondanod.
2009. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak nem értem, ennek mi köze van akármihez is... :-)))
2009. ápr. 14. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Noshát....

Voltál már szerelemes???

Mondjuk én nem tudom , hogy lányoknál hogy van ez , de én határozottan érzem hogy mikor van az a pont , amikor már szeretem.....

És egyébként igaz , a szexuális vonzalom már fél szerelem ,szerelem nem létezhet vonzalom nélkül , de (igazi) érzelem nélkül se...

Az hogy ráizgultál attól még nem vagy szerelemes , ehhez kell több hét vagy hónap...

Pl: én a legutóbbi szerelmemezt olyan fél év után vettem észre (osztálytársam)


Ismétlem én nem vagyok lány , nem tudom , hogy nálatok hogy működik (mert bizonyosan más) de azér nem lehet túl nagy különbség

2009. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!