Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy nem vagyok szexuális tárgy és hogy nem kell minden áldott találkozáskor szexelnünk?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret engem ( tudom, kimutatja, mondja ) én is nagyon szeretem, de akárhányszor talizunk elmegyünk valahova vagy akármi, szinte mindig van szex ( nem mindig fexünk le, csak egyéb dolgok ), ritka az, ha nincs. Hogyan mondjam meg Neki, hogy ne legyen ez minden találkozáskor? Nagyon imádja, mikor a számmal elégítem ki, Én is imádom, mikor ujjaz, mert igazán jól csinálja, de nem szeretném, ha ez lenne minden találkozás célja. Tudom, hogy szeret, olyat ne is írjatok, hogy csak a szexért van velem. Több, mint 1 éve vagyunk együtt, 5 hónap után feküdtünk le úgy, hogy én már nem voltam szűz és ő sem.
2009. ápr. 13. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Utolsónak: miért tudod te jobban, h másnak mi a szerelem? Mindenki máshogy éli meg. Nem előírás, h ha szerelmes vagy, akkor ezt és ezt kell csinálnod, mert ha nem csinálod, nem is szereted igazán a párodat.

Vannak, akiknek kisebbek az igényeik, alacsonyabb a libidójuk, ettől még ugyanúgy szerethetik a párjukat.


Kérdező: én írtam, amit nagyon megköszöntél, remélem, tényleg hasznodra válik, de majd értesíts azért, h úgy történt -e! :) Nem azért, mert én olyan kíváncsi vagyok, csak szeretem tudni, h a tanácsaim segítettek másokon. :)

2009. ápr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Rendben!! :) Köszi szépen! :)
2009. ápr. 14. 12:25
 13/13 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben jártam. Kerekperec megmondtam neki, hogy engem zavar hgy minden tali szexbe fullad és kicsit vegyen vissza. Annyira visszavett hogy most már mindig nekem kell kezdeményeznem ha akarok valamit. Meg sokszor ellenáll az én kényeztetésemnek is. Dacos magatartást is okozhat, óvatosan közöld vele! Mondd, hogy szereted amit csinál de lehetne néhány tali amikor csak simán együtt vagytok, beszélgettek, programot csináltok stb. Esetleg érvelhetnél azzal hogy igy nem laposodik el a szexuális életetek, nem unjátok meg egymást. A pasik hajlamosak rá hogy ha egyszer valami még új és szokatlan akkor abból minél több kell nekik. Ilyenkor nekünk kell meghúzni a határt és éreztetni hogy nem egy tárgy vagyunk aki kielégiti aztán meg itthagy.
2009. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!