Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátomna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátomnak, hogy nem vagyok szexuális tárgy és hogy nem kell minden áldott találkozáskor szexelnünk?

Figyelt kérdés
Ő nagyon szeret engem ( tudom, kimutatja, mondja ) én is nagyon szeretem, de akárhányszor talizunk elmegyünk valahova vagy akármi, szinte mindig van szex ( nem mindig fexünk le, csak egyéb dolgok ), ritka az, ha nincs. Hogyan mondjam meg Neki, hogy ne legyen ez minden találkozáskor? Nagyon imádja, mikor a számmal elégítem ki, Én is imádom, mikor ujjaz, mert igazán jól csinálja, de nem szeretném, ha ez lenne minden találkozás célja. Tudom, hogy szeret, olyat ne is írjatok, hogy csak a szexért van velem. Több, mint 1 éve vagyunk együtt, 5 hónap után feküdtünk le úgy, hogy én már nem voltam szűz és ő sem.
2009. ápr. 13. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

pontosan így. Mondd meg, hogy nem akarsz mindig szeretkezni.

2009. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd több időt tudtok együtt tölteni akkor nem minden találkozás célja lesz ez. Addig viszont teljesen érthető és tipikus viselkedés ez egy ivarérett, a párját nagyon szerető fiútól. Tőled viszont nem igazán érett viselkedés az elutasítás, vagy annak gondolata sem.


Te viszont miért is vagy vele? Ilyet lehet kérdezni?

2009. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Mi a bajod ezzel?Nem értelek,ha szeretitek egymást ezt kéne várnod,hogy végre egymásnak essetek,főleg ha tényleg olyan jó ahogy irtad.Ha nem akarod,hogy mondd el neki?Egyszerűen és magyarul!!!!!!!!**
2009. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elég gyakran találkozunk, szinte minden nap vagy minden másnap.

Hogy miért vagyok Vele? Azért mert szeretem, megértjük egymást, nagyon jól el tudunk beszélgetni, ő lett az Életem, de nekem nem szükség az, hogy minden nap legyen valami szex. Szeretnék egyszer úgy talizni vele, hogy simán elmegyünk pl. sétálni és hazakísér, de nem alszik ott, mint a kapcsolat elején a randijainkon. Ha hazakísér, természetesnek veszi, hogy ott is alszik. Pedig nem lakunk messze egymástól. Max 20perc. Remélem értitek mit szeretnék mondani...

2009. ápr. 13. 19:41
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem éppen!Inkább örülj amig igy odáig van érted,mert az az idő is eljöhet,hogy ő nem akar majd annyit veled lenni,aztán meg majd kétségbe esel,hogy mi történhetett.
2009. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, h mondani kell neki, lehet, h az rosszul esne neki.

Közelítsd meg máshonnan, pl:

"Drágám, mit szólnál, ha megint randiznánk úgy, mint a kapcsolatunk elején? Te hazakísérsz, a kapuban adsz egy csókot, és elbúcsúzunk?" vagy "Drágám, emlékszel még, mikor alig mertél hozzám érni? Úgy szeretném újra azt a bizsergést érezni, amit akkor éreztem. Ne essünk folyton egymásnak, kicsit vegyünk vissza a hévből"

Vagy vmi ilyesmi. Esetleg finoman szólhatsz neki úgyis, h eltolod a kezét, és a fülébe súgod, h most ne, mert nem vágysz erre, csak arra, h hozzá bújhass, és a kezét foghasd.

Nem tudom, hogy szokott nálatok zajlani egy találkozás, de lehet, h az nagyon rosszul is venné ki magát, ha így megmondanád neki... Hm?

2009. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

20:40-es vagyok, még annyi eszembe jutott, h én is vmi hasonlón mentem át mostanában: ráeszméltem, h mennyire belerohantunk mindenbe, és szeretném kicsit visszafogni magam is, meg nem akarom, h csak a szexualitás legyen a központban, h teljesen efelé tolódjon el a hangsúly a kapcsolatunkban a párommal. Én nem mondtam neki, h kevesebbet szeretném most, hanem egyszerűen megálltam egy bizonyos szinten. Nem tettem utalásokat, sem szóban, sem tettben, és vmiképp én magam fékeztem meg. Valószínűleg jól csináltam, mert nem tette szóvá, pedig ő az a fajta, aki mindenért szól, amint nem tetszik neki vmi, rögtön.

Lehet, h ez is tud segíteni neked vmit. (23/L)

2009. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Nagyon szépen köszönöm, nagyon hasznos, amit írtál, ha így megy tovább, akkor megmondom Neki úgy, ahogy írtad! Köszönöm szépen!!!! Aranyos vagy! :)
2009. ápr. 13. 21:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia édes. Nem vagyok szexuális tárgy és nem kell minden áldott találkozáskor szexelnünk.


Komolyan ilyen nehéz megbeszélni vele több mint 1 év együttlét után?

2009. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Te nem vagy szerelmes ebbe a srácba. Vagy meguntad, vagy nem jó annyira a kapcsolat, de ami biztos, hogy nem vagy szerelmes belé. Aki szereti a másikat és kívánja is az nem így viselkedik.
2009. ápr. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!