Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy visszaut...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy visszautasított?

Figyelt kérdés

Párommal 2-3 hete vagyunk együtt, és nagyon jól kijövünk. Egyikünk sem gyerek már, én 20 ő 23 éves. Egyik nap épp náluk voltunk és nagyon jól elvoltunk. Szenvedélyes volt, csókolt, ölelt, símogatott. Ezzel idáig nincs is baj, de mikor arra került volna a sor hogy szeretkezünk, akkor teljesen leállította magát. Annyit mondott hogy a lányoknak ez sokkal könnyebb. Nem értettem hogy miért mondta.

Szerintetek csak várni akar az első alkalommal, nem tetszem neki, vagy lehetséges hogy még szűz?

Azóta egyszer felhoztam a dolgot, és mondtam hogy nem fogok semmit sem erőltetni és majd ő kezdeményez ha szeretne. Erre annyi volt a válasza hogy \'köszönöm\'.


2009. ápr. 13. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még várni szeretne :) Érezni azt a varázst, amit a 'várakozás' ad. Mi is ebben a cipőben járunk, szinte érezhető az a túlfűtöttség meg feszültség, ami köztünk van, de még várunk :P Nem tudjuk miért, de jó várni :)
2009. ápr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, és örülök hogy más mint a többi pasi! Érzem hogy nem csak 'arra' kellek neki, hiszen már azt a szót is kimondta hogy 'szeretlek'. Csak azért elgondolkoztam hogy mi van ha még szűz? Hogyan tudnék neki segíteni hogy ne érezze 'cikinek' előttem? Én akkor is ugyanennyire, ha nem jobban fogom őt szeretni! :$:)
2009. ápr. 13. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is elképzelhető, hogy szűz. Biztos, hogy izgult, és még nem áll készen rá. Tudom, mert én is az vagyok, és még én sem állok rá készen, hiába akarná a barátnőm.
2009. ápr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!