Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom gyúr, lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gyúr, lehetséges, hogy ezért nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyat, hogy ugyanaz a hormon felelős az izomnövekedésért, mint a szexuális vágyért. Ebben van valami? De nem úgy szokott lenni, hogy azok a nagy izompacsirták minden csajt felszednek egy-egy éjszakára?
2009. ápr. 12. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"a barátod gyúr kokszozik tömi magát mindenféle szarral!!!...na az ilyen emberek nem bírják el a 25 ös zsalukövet meg az 50 kilós cementeszsákot és dolgozhat helyettük az ember egész nap mert délre elfáradnak....persze szép izmosok lesznek de ez mind álizom...ráadásul kefélni sem fognak tudni...


és a sok ribi meg ezekért a majmokért van oda...no comment"


Gratulálok az eszmefuttatásodhoz,ez megint az idióta közhelyek egyike amitől felfordulok,aki izmos az már hülye meg gyenge.Nah akkor engedd meg,hogy írjak magamról 21 éves ELTE programozó szakos hallgató vagyok.MEllette most kezdek el dolgozni egy nagyon komoly helyen,imádok olvasni és művelődni,jah és kapaszkodj meg nagyon nagyon keményen edzek és sokat.ÉN tudom,hogy jól haladok,mert a csajok oda vannak értem és ezt tényleg nagyképűség nélkül mondom,mert amikor még 55kilós kis f_szkalap voltam akkor a kutyának se kellettem.Igen a csajoknak izmos pasik tetszenek,nekünk meg a hosszú combú miniszoknyás hosszú hajú csajok legalábbis nekem.És ti átlagemberek miben vagytok jobbak,hm?

Szívjátok a büdös bagótokat és krákogtok,büdösek vagytok,undorítóak a fogaitok,és remegtek érte,ti mivel avgytok jobbak?Inkább csak szánalmasak,főleg amikor még füveztek is nah azok az igazán sz@r alakok akikre semmi szükség,másik kedvencem nálunk is van ELTE-n a piás idióta,akinek az a buli,hogy "huuu öcsém úgy beb_sztunk" ehhez kell aztán nagy kitartás.Gyere le velem edzeni 160-nal guggolni,5*10-t és utánna kitörésezni tuti,hogy az életedért fogsz könyörögni.Jah és hozzáteszem napi 6* simán tudok kefélni a csajom már néha nem bír velem,és tetejébe szívbillentyű betegségem van.

Nah erről ennyit

2009. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy előző válaszoló. Én még messze nem tartok ott, ahol te, de (ELTE vagy Műszaki) programozó szakra szeretnék menni, emellet nemrég kezdtem el "gyúrni" (17/F), és még igencsak kezdő vagyok. De amit írtál, az számomra nagyon pozitív és ösztönző volt, egyet is értek veled, bár én nem nézem le a piásokat, mert - igaz hogy az egészséges életnek szöges ellentéte - néha lehet mértékkel "szórakozni".


Gyakorlatban 90%-ban, elméletben 99%-ban értek veled egyet, és valóban: ne fikázzunk minden ilyen embert, hisz nem mind "kokszos állat", és mondjuk ha valaki szed is valamit, az sem feltétlenül barom.


A kérdésre válaszolva: Szerintem nem a gyúrástól van, kivéve, ha közvetlenül utána nem kívánja. Az is lehet, hogy lestrapált, kimerült. Most kezdett gyúrni, vagy már rég óta csinálja?


Lehet teljesen más oka is a dolognak.

2009. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Én vagyok a 13:58-as.A te írásod is jó.Ha kell segítség a sulihoz vagy van kérdésed akkor írj nekem egy privi mélt.

Nem teljesen ítélem el a piásokat akik tudják a mértéket,de sokan nem tudják és akkor pufff bele mattra,ezektől van hányingerem.


Amúgy a kérdésre visszatérve,a gyúrás inkább jobban segít a szexben én legalábbis így érzem

2009. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!