Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom gyúr, lehetséges,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gyúr, lehetséges, hogy ezért nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Hallottam valami olyat, hogy ugyanaz a hormon felelős az izomnövekedésért, mint a szexuális vágyért. Ebben van valami? De nem úgy szokott lenni, hogy azok a nagy izompacsirták minden csajt felszednek egy-egy éjszakára?
2009. ápr. 12. 23:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kokszol, akkor annak mellékhatása lehet impotencia, libidócsökkenés.
2009. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tesztoszteronnak hívják.

Ha a barátod túledzett, fáradt akk nem kívánja a szexet, ez normális...

Bár nekem az edzés úgy megemeli a nemi vágyamat hogy csak na...

2009. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyúrás után nem kívánja, akkor az érthető. Egyébként én nem hiszem, hogy emiatt lenne, maximum akkor, ha valami durvább szert szed, mint ahogy az előző válaszoló írta.
2009. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3. vagyok: amikor azt írtam "előző", az igazából "előző előtti" (csak közben elémírtak).
2009. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

a barátod gyúr kokszozik tömi magát mindenféle szarral!!!...na az ilyen emberek nem bírják el a 25 ös zsalukövet meg az 50 kilós cementeszsákot és dolgozhat helyettük az ember egész nap mert délre elfáradnak....persze szép izmosok lesznek de ez mind álizom...ráadásul kefélni sem fognak tudni...


és a sok ribi meg ezekért a majmokért van oda...no comment

2009. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én nem vok szakértö de én is edzek,gyurok naponta és bár kifáradok az edzés után a nemi vágyam nem változik ....
2009. ápr. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kedves:

"a barátod gyúr kokszozik tömi magát mindenféle szarral!!!...na az ilyen emberek nem bírják el a 25 ös zsalukövet meg az 50 kilós cementeszsákot és dolgozhat helyettük az ember egész nap mert délre elfáradnak....persze szép izmosok lesznek de ez mind álizom...ráadásul kefélni sem fognak tudni... "


Micsoda egy bunkó vagy!

Miért kell általánosítani, azért mert neked nem jött be az élet és kőműves vagy, feltehetőleg jó sz*rul is nézel ki (de ez mellékes) nem kellene fikázni a másikat. Attól hogy valaki kondizik nem törvényszerű hogy kokszol. Hogy gyenge? Hááát jó gyenge, de akkor állj be a Kathi Béla mellé és guggolj beleí 320kilóba, vagy a Vörös Zoli mellé és nyomj ki fekve 230kilót. Legközelebb majd akkor járjon a szád ha láttál konditermet belülről is...

2009. ápr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
esetleg buz1?
2009. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezen az utolsón majdnem elnevettem magam, pedig nem kizárt, hogy tényleg az. (Semmit sem vethetünk el, amíg nem tudjunk biztosan, hogy nem úgy van.)


Konditermekben sok kidolgozott férfi felsőtestet látni, sokszor meztelenül, szóval....


"De nem úgy szokott lenni, hogy azok a nagy izompacsirták minden csajt felszednek egy-egy éjszakára?"


Ez így nem törvényszerű.

2009. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10:20-as

Na én is gyúrok 14 éves korom óta, most 16 vagyok.

Van egy osztálytársam, aki másfél éve gyúr és már 2× akkora mint én, ezektől a szar szerektől.

Fekve kinyomott 80 kiló 30×, én meg 46×, és még szkanderban is letettem 3× egymás után.

Az nem izom, hanem VÍZ, amit az ilyen szerekkel el lehet érni.

Nem beszélve arról, hogy tömegnövelő is, szóval gyúrsz 40 éves korodig, lesz rajtad 150 kiló "izom". És aztán?

Csak abbahagyod egyszer, nem hiszem hogy 70 évesen gyúrni járnál(ha megéred azt a kort) és a csontok is gyengülnek, nem bírják a nagy súlyt.

Akkor legalább természetes úton érnéd el.

Én sem szedtem semmi ilyen szert, és nem is akarok, annyi hogy sok fehérjét eszek és/vagy iszok.

Semmit több.

2009. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!