Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fájni fog másodszorra is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájni fog másodszorra is?

Figyelt kérdés

Nyáron vesztettem el a szűzességem (sajnos) futó kapcsolat volt,nem is szerettük egymást..teljesen érzelem nélkül ment az egész.(meg is bántam,mert nem így szerettem volna az elsőt)Végig nagyon fájt,és véreztem is.A kérdésem az lenne,hogy most van egy nagyon jó kapcsolatom több hónapja tart már,szerelmesek vagyunk,de félek egy kicsit,h megint élvezhetetlen lesz a szex..

fog még fájni? esetleg vérezni?

Előre is nagyon köszönöm a válaszaitokat!


2009. ápr. 12. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan jobb lesz. A lányoknál ez picit hosszabb folyamat, de ha a partnered figyelmes lesz és gyengéd, akkor nagyon hamar állati jó lesz neked is! Nyugodtan mond el a félelmeidet a párodnak, szerintem megértő lesz és vigyázni fog rád nagyon! ;) NE AGGÓDJ!
2009. ápr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre a fiú gyanús, hogy nem figyelt oda rád, bár nem is akart, ez már elég ok rá hogy fájjon. De mivel a mostani párod szeret, érdekelni fogja hogy mit szeretnél (sőt még talán jobban, mint saját maga), oda fog rád figyelni, gyengédebb lesz. Ha meg közlöd ezt vele is, biztos óvatosabb lesz. De ha már te is eleve ilyen gondolatokkal kezdesz neki és idegeskedsz (a semmiért) akkor az is egy rosszpont. Nyugi, lazíts, gondolj arra mennyire szereted :)

Személy szerint nekem először se fájt (és később se). Valahogy egyáltalán nem voltam ideges. Vagy a párom csinált jól valamit.. csak ezekre tudok gondolni, mint magyarázat :)

2009. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő előjáték, tapintat, gyakorlat, ,szükség estén síkosító, és OK, OK,....OK
2009. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon aggódsz, akkor nehezebben tudsz feloldódni és akkor lehet, hoyg fájni fog. Csak akkor " vágj bele" , ha úgy érzed tényleg kívánod és előtte volt már sok simogatás kézzel kielégítés. Akkor tudod hogy mit is kell kb érezned. és hát igen, ez nem megy mindig úgy, ahogy el lett tervezve. de egy biztos...lesz jobb is.
2009. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezt az egészet amit írtál felejtsd el... ha rendes kapcsolat és szeretitek egymást az érzelmek és a vágyak megoldják, fájni se fog ha már voltál, remélhetőleg ő oda fog rád figyelni és 1-2 alkalom után le sem akadsz a szex témáról :D
2009. ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem az első vérzett csak, az se nagyon. ha szeret, akkor vigyázni fog rád, és nem fog annyira fájni!!! nekem az első 4-5 fájt még kicsit ( de csak az elején) aztán egyre jobb lesz ! :)
2009. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!