Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tavaly decemberben voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly decemberben voltam először fiúval. Akkor 1 napig véreztem utána. Azóta is voltunk együtt kétszer, de még mindíg vérzek utána. Meddig fogok még vérezni?

Figyelt kérdés

Már komolyan szégyelem magam emiatt. Mit tudok tenni ezellen?

26 éves vagyok.


2008. márc. 4. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek több oka lehet...

1.durván csináljátok

2.még nem szakadt át a szűzhártyád mert rugalmas.

Van egy osztálytársnőm,akinek abortusza volt,és a nőgyógyász szakította ki a szűzhártyáját,mert scak meg volt sérülve,és nem először volt már fiúval!!!Nem viccelek,magam, láttam a papírt róla.Más tippem nincsen.ÜDV:C@lypso

2008. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én is a mésodikra szavaznék, de a doktorbácsi meg tudja mondani pontosan.
2008. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szégyellnivaló nincs ezen. Ha 1-2 alkalom után se múlik ez el, akkor menj nőgyógyihoz vele. Ő megmondja, mitől lehet és mit tehetsz ellene.
2008. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!