Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet olyan hogy egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy egy lánynak van csiklóorgazmusa de nincs hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Barátommal(aki lány)elég jól ismerjük egymást mindent megbeszélünk. Még azt is milyen a pasijával. Mesélte hogy ő még sose ment el hüvellyel csak csiklóval. Saját magának sem tudja. Lehet ilyen?
2009. ápr. 11. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Az 5.hozzászóló vagyok. Az egyik TV csatornán adják késő este a Talk sex with Sue-t(Sue Johanson:Szexbeszéd) és onnan rengeteg hasznos információt lehet gyűjteni. Én is onnan tudom a 82 %-ot(vagy kb. annyit). Több adásában is beszélt a G-pont orgazmusról,és mindig ugyanazt az adatot mondta. Szerintem nézd meg ezt a műsort,és neked is tetszeni fog. Én mindig nézem,mert nagyon hasznos :D Egyébként szinkronizált,úgyhogy fogod érteni :DDD
2009. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!