Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet olyan hogy egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy egy lánynak van csiklóorgazmusa de nincs hüvelyi orgazmusa?

Figyelt kérdés
Barátommal(aki lány)elég jól ismerjük egymást mindent megbeszélünk. Még azt is milyen a pasijával. Mesélte hogy ő még sose ment el hüvellyel csak csiklóval. Saját magának sem tudja. Lehet ilyen?
2009. ápr. 11. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet.

Van aki mindkettőt, van aki csak egyiket, és van olyan, aki sajnos egyiket sem képes elérni egész élete során:(

2009. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elsohoz.van akinek,egyik,van akinek mindketto van van akinek egyis sincs...
2009. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, van.
2009. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sajna én is ezen nők táborába tartozom. Ugyan a csiklói sem rossz, de ha már lúd, legyen kövér, jöhetne a hüvelyi is :D
2009. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez teljesen normális,van akinek mind2 van,van akinek csak az egyik és olyan is van,akinek nincs egyáltalán orgazmusa. A lányok körülbelül 82 %-a csak és kizárólag a csikló ingerlésével jut el a csúcsra vagy él át hasonlót(azaz jön az inger,csak nincs orgazmus),a maradék szerencsés 18 % viszont átéli a G-pont orgazmust is élete során legalább egyszer. Ezt ki lehet tapasztalni,sok gyakorlással hamar rájön az ember,hogy mi a neki legmegfelelőbb.
2009. ápr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a 82% nem sok egy kicsit?
2009. ápr. 12. 12:05
 7/11 anonim válasza:
100%

Nem sok az a 82%.

Legjobb tudomáson szerint a nők egyharmadának van csak hüvelyi orgazmusa.

2009. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is hallottam már 80 körüli %-ról, de én azért ezt nehezen hiszem el. Sok nő e szám mögé bújik, és beletörődik, hogy "ez van, én is beletartozom, nekem sincs hüvelyi orgazmusom". Én nem fogadtam el a tényt, el akartam érni, és megtanultam.


Petranova

2009. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mit tanultál meg Petranova?
2009. ápr. 12. 15:53
 10/11 anonim ***** válasza:
Petranova a hüvelyi orgazmusra utalt, hogy azt tanulta meg. A nőknél az orgazmus tanult folyamat, nem úgy mint a férfiaknál.
2009. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!