Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Segitetek nekem lanyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek nekem lanyok? Orgazmussal kapcsolatban..

Figyelt kérdés
Lany vagyok 17eves es kb 2honapja sex-unk a baratommal!Nagyon jo minden elvezem is a sex-et de nem tudom h mikro van orgazmusom v egyaltalan van..kerdezte a baratom h egy aktus alatt hanyszor van orgazmusom de passz..milyen erzes az vagy segitsetek kerlek!!!
2009. ápr. 11. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát amíg azt sem tudod eldönteni, van-e orgazmusod, sztem nem nagyon kéne még szexelni...Ezt nem lehet elmagyarázni. Mindenki tudja magától, mikor van orgazmusa...
2009. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem is sokáig volt ez h nem tudtam h most akkor volt vagy nem.. de amíg így gondolod akkor nem volt,mert ha egyszer lesz akkor ott nem lesznek kétségek:) am meg talán előbb csiklóorgazmussal kéne próbálkoznotok hátha ott megy:)
2009. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt kérdezed akkor még nem volt!Próbálkozzatok tovább!
2009. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, akkor szerintem még nem volt.:) Nézz utána google-n, vagy bárhol. Biztos írnak róla pár sort. De ha elmész, akkor azt tudni fogod. Talán gyakoroldd a fürdőben egyedül... kísérletezz magaddal. Magadat sokkal előbb el tudod juttatni a csúcsra. És ha ez megvolt, akkor együttlét alatt is egyszerűbb lesz.
2009. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ezt még gyakorolnod kell (de az írást sem ártana magyarból 1 alá)!
2009. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha nem tudod pontosan,mi az orgazmus,akkor szegénykém még tényleg nm volt neked. Ez egy nagyon jó érzés,amit elég nehéz megmagyarázni. Ilyenkor a mennyekben érzed magad,hihetetlenül boldog vagy(nemi örömszerzés). Próbáljátok először a csikló orgazmust(mivel ez szinte minden lánynak van és viszonylag könnyű elérni-kb. 10-15 perc intenzív izgatás után). először kissé csiklandós leszel,elkezdesz bizseregni,majd úgy érzed,minden porcikád rángatózik és ami közel van hozzád(pl. ágy széle,lepedő sarka) elkezded szorítani. Sok lány ilyenkor késztetést érez,hogy szorosan átkulcsolja a kezét a partnere nyaka körül,és el sem akarja engedni-ezt egyébként a fiúk többsége imádja :)
2009. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!