Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lefeküdtünk egymással, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtünk egymással, de nekem nem volt jó. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak vagyunk mindketten, a srác talán még jobban mint én. Tegnap lefeküdtünk egymással, de a srác nem élvezett el, mert idő előtt megkértem, hagyja abba. Amíg ruhában voltunk, izgattuk egymást, tökéletes volt minden. Elkezdett izgatni orálisan, 15 perc után benyálaztam 2 ujját, hogy azzal csinálja, csinálta egy ideig, akkor jó volt, de abbahagyta. Aztán én kényeztettem orálisan, az nagyon jó volt neki (nekem is), és következett a szeretkezés. Kb az első 5 percben jó volt, aztán meg csak arra vártam, hogy legyen már vége. Én vagyok a hibás, hogy nem tudok ellazulni, vagy a srác volt béna? Mi lehet a baj? Ez volt az első így együtt.
2009. ápr. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Válaszold meg magadnak őszintén, hogy érzel-e valamit a srác iránt, kívánod-e. ebből sok mindent leszűrhetnél.
2009. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

azt írtad, hogy 5 perc után lett rossz, amikor már berakta.

azt tudom tanácsolni, hogy váltsatok pózt, a kutyapóz például nagyon jó a nőknek, mert olyan szögben hatol be a partnered, hogy jó kis pontot talál el. közben meg a csiklódat te tudod ingerelni magadnak.

próbáljátok ki;)

2009. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Zavarban voltatok mind2en...Ennyi...Gyakorlat teszi a mestert...
2009. ápr. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok együtt a párommal és egyre rosszabb a szex. Szinte semmi előjáték nincs-neked legalább volt :) És sokszor,mikor berakja,fáj. Szerintem egy lánynak fontos az előjáték és hogy azt minél jobban csinálják neki. Lehet,hogy nálatok rövid volt és nem izgultál fel kellőképpen ezért élvezted csak a szex első 5 percét. Mindenki más,szóval lehet,hogy valakinek elég 10 perc de sok lányt hosszabb ideig kell izgatni,hogy ellazuljon.
2009. ápr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!