Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nejem le akar feküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem le akar feküdni a barátommal, hármas figurában. A napot is kijelölte. Ki fogom bírni, hogy előttem adja oda magát, vagy ajánljam fel, hogy feküdjön le, de kettesben? Ők mit gondolnak majd rólam, hogy átengedtem? És mit gondol majd a Jó Isten?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 14:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%

egyet biztosan tudok: Istennek egyáltalán nem tetszene, mert Neki már a gondolat sem tetszik.

Ő nem hülye, nem véletlenül találta ki a szexet 2, azaz két embernek.

Szerintem itt valami más bibi is van a kapcsolatotokban, ha a feleséged már ilyeneken fantáziál. Sem átengedni nem kéne, sem hármasban... Akármennyire is szereted... Nem tudom, mit tegyél, de ez akkor sem normális.

2009. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor te is hasonló cipőben jársz,mint én. Engem a barátom nyúz azzal,hogy feküdjek le előtte más pasival,mert izgatja. Már párszor csináltuk,de én egyáltalán nem élveztem és ő ennek ellenére akarja. Úgy érzem,rám akarja kényszeríteni. Én szeretem és rossz érzés megtenni,tudom,sok lány élvezné,de én nem vagyok ilyen beállítottságú. Ha ő lenne más lánnyal előttem,belehalnék. Szerintem szíved szerint dönts,ha akarod,hogy megtegye(mármint csak azért,hogy neki jó legyen),akkor inkább előtted,mert ha igazán szereted a feleséged,majd megütne a guta hogy egy vadidegen pasi éppen most dugja a barátnődet. Biztos rossz érzés lenne belegondolni,hogy vajon most mit csinálnak? Ha viszont előtted történik,akkor legalább tudod,mit csinálnak,hogy érnek egymáshoz,a nejed mennyire élvezi...esetleg te is beszállhatsz és kicsit önzőn ki is sajátíthatod magadnak a feleséged,hiszen a tiéd! A másik pasit meg nem kell hagyni annyira érvényesülni :D Így végül a párod megkapja,amire vágyik,mégse olyan rossz érzés,hiszen te foglalkozol vele többet és ő a Te feleséged!
2009. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Én is úgy érzem, hogy úgy kellett volna reagálnom, hogy nagyon csúnyán elküldöm a p…ba, ahogyan sokan javasolták, de az Ő (illetve az anyósom) lakásában lakunk, és akkor ajtót mutat. A 250 karakterbe viszont nem fért bele két fontos dolog: Van egy kicsi gyerekünk, aki a mindenem. Meg az sem, hogy – szerintem – nem hármas szexet akar Ő, csak a barátom viselkedése (vagy látszana Rajta vagy eltűnne, mert nem tudna úgy viselkedni) lebuktatná, és inkább ezt is vállalja, hogy a barátom szerszámát is kipróbálhassa. Válasz helyett megtehettem volna azt, hogy visszaköltözöm a szüleimhez, de akkor látszólag a gyereket is elhagyom. A terve a Bíróság szemében nem válóok.

Ami pedig a barátomat illeti, hármasban úgy reagált, hogy nem szereti ezt a komolytalanságot, de ki tudja, hogy mit beszéltek meg kettesben.

Nagyon érdekes annak a hölgynek a hozzászólása, akinek már volt is része a feleségem által tervezettel teljesen megegyező együttléteken. Neki az a véleménye, hogy ha már elkerülhetetlen, jobb, ha előttem csinálják, de pont az az, amitől félek. Elhiszitek, hogy szeretnék már túllenni rajta?

2009. ápr. 12. 17:36
 14/21 anonim ***** válasza:
4%

Uhh, akkor ennek tükrében: ugraszd ki a nyulat a bokorból. Nem tudom, hogyan lehetne, de nekem vmi olyasmi jutott eszembe, h egy színjátékot tervezel, egy kínálkozó lehetőséggel, aminek sehogysem tud(na) ellenállni. Erre nyilván a barátod lenne az ideális segítőtárs. Vagy hülyeséget mondok? Nem tudom, milyen viszonyban vagytok a barátoddal, mennyire jó barátod, meg tudod -e vele beszélni, h mit és miért is szeretnél, de talán tudna neked segíteni.

Aztán ha a feleséged úgymond rámoccanna a csalira, és egyértelmű lenne a szitu, te közbeléphetnél a megfelelő pillanatban.

A megcsalás nem fog létrejönni, te választ kapsz a kérdésedre, és az egészet meg lehet beszélni utána...

Válni nem kell, de a feleséged úgymond sarokba szorítva kezes bárány lesz.

Vagy ez hülyeség? (én vagyok az, aki utolszor írtam, hogy "nem tudom, mit tegyél, de ez akkor sem normális")

2009. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az Ókor óta ismert, hogy az irodalomban az alapkonfliktusok száma véges. Ezek szerint a szexuális ÉLETben is. Én is szinte ugyanúgy keveredtem hármas szex kapcsolatba. Ha már elkerülhetetlen, bele kell törődni, és bele kell vágni. (Szerencséd, hogy az asszony a Te esetedben is a Te ismerősödet szemelte, akivel már volt sok egyéb - nem ennyire intim - programotok.) Egy hasonlókat megélt hölgy azt javasolta, hogy jobb, ha mindez előtted történik. Mivel egyéb tapasztalatom nincs, én is azt javaslom, de ne hármas figurában kezdjétek, hagyd, hogy a "csalfa" asszony előbb megismekedjen a barátoddal. (Ebben az egy szituban nem "kukkolás".)Hogy KI FOGOD-E BÍRNI? FOGALMAM SINCS! Én kibírtam. A felfokozott hangulatban észre sem vettem, és már bent volt a barátom cerkája. Attól a pillanattól kezdve nem zavart semmi. Egy biztos, a Jó Istennek biztosan nem fog tetszeni!
2009. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
34%

De jó egyeseknek, hogy ilyesmi foglalkoztatja Őket!! Nálunk szombaton (Igen, Nagyszombaton) járt a gázóra leolvasó, és akkor szembesültem azzal, hogy a havi gázfogyasztásom jóval több lett, mint az előző ciklusban.És mennyi lesz az ára???

Félreértés ne essék, én nem kerestem ezt a kérdést. Munkajogi témában szeretnék választ kapni. Kínomban össze-vissza nyomogattam. Hát nem ez jött be?!

2009. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
A kettővel ezelőtti úrral értek egyet. A hölgy ettől még lehet jó anya, háziasszony, vendéglátó, partner a programokban, társ a mindennapi élet problémáinak megoldásában, jó barát, ugyanolyan (jó) szex partner maradhat. Egy valamit veszítetek el: A HŰSÉG varázsát!
2009. ápr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6%
Ha egy nő menni akar, menjen. Ha egy nő mással akar dugni, dugjon, de viselje a következményeit.
2009. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, de tegnap MEGTÖRTÉNT. Túl vagyunk rajta.
2009. ápr. 16. 17:01
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Na, mesélj!
2009. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!