Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nejem le akar feküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem le akar feküdni a barátommal, hármas figurában. A napot is kijelölte. Ki fogom bírni, hogy előttem adja oda magát, vagy ajánljam fel, hogy feküdjön le, de kettesben? Ők mit gondolnak majd rólam, hogy átengedtem? És mit gondol majd a Jó Isten?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
26%
Semmiképpen ne engedd!!!!Nagy papcsság lenne a részedről minden esetben.
2009. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
36%
*papucsság
2009. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

Állj már a sarkadra, kedves kérdező...

Gondolom szerelemből akarod hagyni, hogy ha ő azt akarja... Meg a nagy lóf@szt...

Én úgy kezdeném, hogy lefeküdhet, csak előbb írja alá a válási papírokat. És akkor valamit valamiért. Ha nem írja alá, akkor beadod. Gondolkozzon el.

2009. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

Ilyennel állnék elő a férjemnek, asszem furán nézne!

...akárcsak a "Jó Isten"...

2009. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
28%
Szemmel láthatóan te nem értesz ezzel a dologgal egyet...Akkor miért hagyod, hogy megtörténjen??? Állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy te ezt megcsalásnak tartod. Válasszon...A másik, vagy te... Aki igazán szereti a párját, az nem álmodozik 3.-ról!!!
2009. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
A jó büdös lóf@szt! Most komolyan? Szerinted szeret téged? Aki mással akar kefélni? Nem vagytok 16 éves beb@szott kamaszok a buli közepén! Hagyd a pics@ba, mert komolyabbra is fordulhat a dolog... Vagy szépen felszarvaz, és csal titokban. Na ezt ne hagyd!
2009. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Sok boldogságot kivánok a következő házasságodban, mert úgy látom ez a mostani dolog nem jött be
2009. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Kérdezd meg tőle,hogy Ő hogy érezne a Te helyedben...és ne haragudj de milyen barát az ilyen?...
2009. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%
vannak nyitott kapcsolatok, ahol működik 3. fél bevonása. ha téged ez zavar, akkor igenis állj a sarkadra, és ne engedd meg. plussz a barátoddal is beszélj, hogy ez neked nagyon nem oké, ha tényleg igazi barát, akkor megérti, és nem teszi meg. (bár ha tényleg jó barát lenne, akkor eleve már ő kérdezte volna meg tőled, hogy zavar-e.)
2009. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
sajnalom hogy nagyjabol ugyanazt tudom valaszolni, mint a tobbiek, de en a helyedben mar reg elkuldtem volna a p*csaba, ha nem vagy neki eleg jo es raadasul az egyik baratoddal akar lefekudfni akkor ne haragudj, de nem eleg jo a mostani helyzetetek...azt mondom hogy hallgass a tobbiekre.
2009. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!