Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy maga a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy maga a "szex" mindig elmarad a kapcsolatunkban? Ez a sors és nem kéne, hogy megtörténjen? 20/L

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival de nem volt komoly a kapcsolat az elején. Nagyon keveset tudunk találkozni egy héten 1szer szóval nincs sok idő. Orál szex stb már volt csak maga a lényeg maradt el. Ezek idáig vele a legjobbak meg már meg is szerettem őt.3 hónapja mindig közbe jön valami néha már csak nevetünk.( közbejött dolgok: betegség , családi dolgok,iskola stb. Tegnap megint elterveztük a dolgot, indultunk volna Balatonra de összetört a kocsija.Szóval mindig van valami.Őt már annyira nem zavarja pedig a pasik ezt rosszul szokták viselni igaz ő jóval idősebb nálam.Én már kezdek besokalni és "félni", hogy valami nem stimmel ha mindig közbe jön valami.
2009. ápr. 10. 12:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a hiba benned van. Pl az hogy borzasztó naiv vagy.....

Van rá egy láda söröm, hogy nős a pasi.

2009. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha van türelmed várj. Előbb-utóbb úgyis minden kiderül. Volt hasonló helyzetem, bár én hamarabb feladtam. A volt barátnője keresett meg engem telefonon, és elmondta, hogy a pasi nős, és külföldön él a felesége, mert ott tanul. Rákérdeztem, de tagadta, hogy neki nincs felesége. El is hittem, és arra gondoltam, hogy a volt barátnője kissé hisztériás. Merthogy őt is hitegette 3 évig hogy majd elválik, és elveszi a volt barátnőt. Más okok miatt elkezdtem leépíteni a pasit. Nem vesztünk össze, de nem nagyon akartam vele találkozni. Aztán eltünt 3 hónapra. Majd 3 hete újra felbukkant. Elmentem vele pizzázni, kíváncsi voltam mi van vele. nagyon kedves volt, jót beszélgettünk, és kibökte, hogy tényleg nős. Szerelmes abba a nőbe, de mivel megcsalta a felesége nem fogadja igazán vissza, gondolom a bizalom eltűnt. Ettől függetlenül nem haragszom a pasira, sőt még meg is sajnáltam, mert ez neki sokkal rosszabb, mint az hogy nekem hazudott. :) Hát ilyen az élet. Lehet hogy a te pasiddal nem ez a helyzet, és örülnék, ha nem így lenne. Ha van közös ismerős akkor esetleg többet lehet tudni, bár a pasik kínosan falaznak egymásnak. :)
2009. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy nem nős mivel már régen elvált. ismerem a volt feleségét, barátait, szüleit. Amikor közbejött valami mindig igaz volt pl. mikor megbetegedett attól még találkoztunk csak mivel rosszul volt ezért nem volt szex. én is elég bizalmatlan voltam ezért mindig le ellenőriztem és sose hazudott.
2009. ápr. 10. 13:57
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet pár év múlva, ha még együtt maradtok nem csak dolgok fognak közbe jönni, hanem már nem is fogja akarni annyira a szexet, mint te. Lehet korban hozzád illőt, vagy max 35 éves pasit kéne keresned. Esetleg várj még egy kis időt, ha nem történik meg, fölösleges tovább húzni, szerintem ha mindkét fél akarja a szexet, találnak rá időt és nem csak kifogásokat.

Lehet nem nős, lehet igen. Járj nyitott szemmel!

Sok sikert!

L, 18

2009. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudod kinek lenne gusztusa 20 éevsen egy 43 éves férfihoz.. ez nem normális
2009. ápr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, van, hogy csak onnan lehet tudni, hogy 43éves, hogy megmondja, és közben sokkal "jobb karban van" mint nagy átlag fiatalok. Arról nem beszélve, hogy nagyobb valószínűséggel tényleg férfi és nem egy link kölyök, jobban ért a nőkhöz testileg lelkileg is, nem kell úgy érezni mellette a nőnek, hogy férfi helyett egy gyereket szerzett be.

Mikor az én anyám kiakadt, hogy miért nem a huszonéves cuki képű egyetemistákból válogatok, közöltem, hogy 1. ne gyakoroljon rajtam 2. inkább én tanulok tőle, mint hogy tőlem tanuljon ő

Van akinek az idősebbek jönnek be, és hiába illene hozzá mások szerint egy 25éves jobban, ő egyszerűen nem tudna mit kezdeni vele.

Kérdező: Ne erőltessétek görcsösen, csak úgy szervezzetek programot, hogy akármi is lehet. Nekem kicsit úgy jött le, hogy "na majd most szexelünk" programszervezés van. :P (Nem bántásból írtam. :) )

Gondolj arra, hogy mennyivel szuperebb lesz, így, hogy vártok is egymásra, szeretnétek mindketten, igazán megérdemeltek már majd végre egy jó kis szeretkezést.

Arra ne is gondolj hogy nem stimmel valami és a Jó ég úgy gondolja, hogy gáz ez így és keresztbe tesz. Max úgy gondolja, hogy hadd vágyjanak már rá mindketten, mint az őrült, hogy nagyobb élmény legyen. ;)

2009. ápr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!