Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy maga a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy maga a "szex" mindig elmarad a kapcsolatunkban? Ez a sors és nem kéne, hogy megtörténjen? 20/L

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival de nem volt komoly a kapcsolat az elején. Nagyon keveset tudunk találkozni egy héten 1szer szóval nincs sok idő. Orál szex stb már volt csak maga a lényeg maradt el. Ezek idáig vele a legjobbak meg már meg is szerettem őt.3 hónapja mindig közbe jön valami néha már csak nevetünk.( közbejött dolgok: betegség , családi dolgok,iskola stb. Tegnap megint elterveztük a dolgot, indultunk volna Balatonra de összetört a kocsija.Szóval mindig van valami.Őt már annyira nem zavarja pedig a pasik ezt rosszul szokták viselni igaz ő jóval idősebb nálam.Én már kezdek besokalni és "félni", hogy valami nem stimmel ha mindig közbe jön valami.
2009. ápr. 10. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Igen, itt az apokalipszis.
2009. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
a pasi hány éves?ez elég fura,h igy tervezitek mindig és sose jön össze...ha kettesben vagytok hogyhogy nem juttok el odáig?nincs idö?nem kezdeményezi?sztem bezséljáktek meg..elég furán hangzik ez így,mert a pasik ált nem ilyenek.
2009. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Szóval ha nem utazunk el akkor pár órát beszélgetünk stb valahol és nincs hely ahol lehetne. Szállodába és kocsiba nem szeretné meg ilyen helyeken. Orál szex midig van( ez megoldható de tovább nem szoktunk menni mivel mindketten "rendes" helyen szeretnénk és nem gyorsba, de csak neki van nekem meg lényegébe semmi csak csók ilyesmi.

De nem is ez a lényeg hanem ,hogy tényleg minden hétvégén közbe jön valami.?

2009. ápr. 10. 12:38
 4/16 A kérdező kommentje:
És ő 43 éves
2009. ápr. 10. 12:39
 5/16 anonim ***** válasza:

Tényleg elég különös. Jó lenne tudni, hány éves a fiú. És több munkahelye van? vagy több sulija? És egy városban laktok?

És milyen gyakran beszéltek? telefon-msn... stb..

Szerintem nem az a legfurább ebben, hogy nincs meg a "lényeg", mert azzal lehet várni, hiszen intim kapcsolat van, hanem hogy hetente csak egyszer találkoztok, és felteszem csak nagyon rövid időre...

2009. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szóval te 20 vagy ö meg 43?? akkro lehet itt a gond,talán liliomtiprásnak érezné..
2009. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az előző vagyok, bocs, most válaszoltál közben a kérdésekre... Nem lehet hogy van valakije? tudom mellbevágó kérdés.. De az is lehet, hogy meg van ijedve kicsit a korkülönbség miatt. csak tippelek, de valami tényleg fura
2009. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem nincs senkije én már vicc-ből mondtam neki hogy inkább "csinálja mással mert nekünk nem jön össze de azt mondta hogy csak velem akar lenni. Volt hogy hirtelen megjött mikor mentünk(gyógyszer mellett) és rosszul voltam, indulás elött éjszaka belázasodott rosszul lett, utána másik alkalommal el kellett mennie az apjához mert rosszul lett, köv héten én nekem kellet menni anyukámhoz mert kirabolták, most meg összetört a kocsija pedig már ki volt fizetve a szálloda. szerintetek ez hogy lehet?
2009. ápr. 10. 12:56
 9/16 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha nem akarnátok előre megtervezni az egészet? Ha csak simán bevállalnátok, h ha kínálkozik rá az alkalom, éltek vele? Általában mindig az sikerül a legrosszabbul, vagy egyáltalán nem sikerül, amit az ember napokig/hetekig tervez.

Lehet, h ez ilyen mörfi-törvény. Csak próbáljátok úgy alakítani az életeteket, h nem tervezitek el előre, hanem ahogy jön, megragadjátok az alkalmat!

Mert ha én visszanézem az előző kapcsolataimat, mindnél így volt: amikor terveztünk vmit, szinte sose jött össze, de mikor csak úgy volt pár szabad percünk, óránk, és tudtunk találkozni, remekül feltaláltuk magunkat. :) (23/L)

2009. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnos meg kell tervezni mert 2 helyen tanulok meg dolgozok és neki is meg van a maga munka beosztása . ezért hétközbe egyszer vagy hétvégén tudunk csak együtt lenne.
2009. ápr. 10. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!