Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Együtt alvás, szex és szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvás, szex és szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
A problémáma következő: előkerült kedves exem a semmiből, azzal a dologgal, h ő bizony velem szeretne aludni. csak úgy.. ezért találkozzunk már. de nem lesz sex, mert ő nem akarja, de akkor is velem akar aludni.:S ami azért is érdekes, mivel már nincs közünk egymáshoz (elég csunyán is szakitottunk) + állítása szerint neki nagy komoly "csaja" van (értitek aki komol az "csaj") szóval fogalmam sincs mit akar. leráztam már, de 2x is betalált ezzel. Szerintetek mi lehet mögötte? mert én ilyenről még nem hallottam. -mondtam neki, ha sexet akar mondja meg, nem kell alvásra fogni. de tagadja. de mindenképp velem akar aludni.. Szerintetek normális? és 32 éves!! szal nem kamasz.. Mi lehet mögötte, vélemény? valaki hasonlóban volt már? :(
2009. ápr. 10. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

haaaat ez nagyon furcsa. ilyenrol nem is hallottam. nekem az exemmel a csokolozas hianyzott nagyon es sokaig mivel nagggyon jol csokolt, de ez azert mas.

neked most van baratod? hav an, semmikepp nem nej bele, csak konfliktusok lesznek, foloslegesen.

szerintem 2 varians van:

1. szexet akar csak nem vallja be -ez meg ugy ahogy ertheto

2. oda akar bujni es egyutt aludni valakivel mert maganyos. ha meg 1 lanyrol lenne szo, vmennyire lehinnem de igy.....

mast nem tudok. furcsa.

2009. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja sexet akar.
2009. ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Dugni akar, nem vitás:)

Gondolom a barátnőjét nem láttad még, ez azért van, mert nincs neki, csak a féltékenységed akarja felébreszteni szerintem...

Bizonyára magányos...

Tippem szerint ne menj bele, én mikor ilyet mondtam egy ex bnőmnek, abból bizony kufirc lett, és amiatt szakítottam a mostani exemmel...:)

2009. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! valóban nem láttam a nőjét, de jobabt mondok még a haverjai sem nagyon akik 2 házra laknak tőle:P szal nem tudom... fura h a magányát is pont velem enyhitené LOL
2009. ápr. 10. 10:48
 5/11 A kérdező kommentje:
Néha eljár buliba, ott is vagy egyedül vagy 1-2 haverral van azt kész. még ott se nagyon látom nővel max olyannal akit 10 éve ismer :D érdekes valóban... de hát enyni időstől mást várna az emebr. lenne konkrét legalább
2009. ápr. 10. 10:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem akar szexet. Én is aludtam úgy ex-el, hogy semmi nem volt. Megölelt és elaludtunk, előtte meg fél napot végigbeszélgettünk. Mindkettőnknek van más, tisztában voltunk a dolgokkal, még egy csók se volt. Néha jól esik valakinek a közelléte, akiben bízol vagy egyszer bíztál. Pedig mi még "kamaszok" is voltunk a dologhoz, 20-21.
2009. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is aludtam már együtt ex barátnőmmel szex nélkül...nem biztos, hogy azt akarja...nekem jól esett, mert szeretethiányom volt nagyon
2009. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ebben is lehhet igazság valóban, csak az a gond h állítása szerint ő semmit nem akart tőlem régen sem és nem is szeretett. szal ha ezt nézem akkor fura lenne h én hiányzom neki :P igy...
2009. ápr. 10. 11:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor bizony valószínűbb, hogy csak szexet akar.
2009. ápr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a legmókásabb az egészbe? tegnap este megkeresett azzal h szabin lesz 1 hétig akkor talizzunk. anynit mondtam rá ahogy gondolod. később nem volt már fenn nálam, de láttam h máshol igen. küldtem neki egy üzit h :mivan most meg letiltotál? és vissza irta h igen, de nem csak engem hanem az egész msn listáját(!) mert ő mosta csajával beszél, és nem akarja h ráirjanak. mondom akkor miért nem rejted magad nem 1xübb? elkezdi nem, mert akkor mit mondana a csjának miért van ugy? pfff jó mi? na ehhez mit szóltok és 32 éves.... vagy hülye vagy besértődött h nem akarok aludni LOL
2009. ápr. 10. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!