Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A házasság utáni sexben hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság utáni sexben hány férfi lenne benne manapság?

Figyelt kérdés
illetve, ha valaki régimódi, mennyi időt várna rá? nem általánosságban kérdezem, hanem mindenki írja le a szerény véleményét!
2009. ápr. 10. 01:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na akkor egy költői kérdés. Ha mindketten szüzek, és úgy mennek házasságba, honnan szülnék ki, hogy a szex nem jó, hogy nem illenek össze? Ha addig nem próbálták mással, akkor nekik az az "etalon", nem? Együtt tanulhatják meg, együtt fedezhetik föl.

Ezzel csak azok dobálóznak, akiknek már volt több szexuális élményük is, nem csak 1 emberrel.

2009. ápr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ebben sztem van vmi....
2009. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
utolso elgondolkodtatott... én nem foglalok állást. mondom, csak érdekel. mondjuk, én még szeretnék szűz lenni, és mikor új barátom van (akiről azt hiszem, h ő lesz az utolsó, vele öregedhetek meg) akkor újra és újra szeretnék az lenni, h csak neki adhassam oda magam. viszont a fiú legyen inkább tapasztalt. talán így vagyok vele. ...
2009. ápr. 12. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!