Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A házasság utáni sexben hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasság utáni sexben hány férfi lenne benne manapság?

Figyelt kérdés
illetve, ha valaki régimódi, mennyi időt várna rá? nem általánosságban kérdezem, hanem mindenki írja le a szerény véleményét!
2009. ápr. 10. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Én nem mennék bele.Normál kapcs-ban is max 1 hónap a megismerkedés ut.Nem élünk a középkorban.
2009. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
hát nemtom, manapság már a házasság is kihalő műfaj, szem kevesen lennének benne, bár én hajlandó lennék várni a jövendőbeli bnőmre bármennyit, de azért a házasság után az egy kicsit más
2009. ápr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha tiszta szívből szeretek egy lányt, akkor várnék az esküvőig is (max előbbre hoznám :D)
2009. ápr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A szexualitás fontos része a párkapcsolatoknak. Ha az nem működik akkor a kapcsolat és a házasság se fog. Ezért én nem vennék el olyan lányt akivel nem próbáltam ki. Ugyanezen okból én némi együtéléshez is ragaszkodnék a nagy igen előtt.
2009. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem rég volt egy lány aki így gondolkodott, ennek ellenére is össze jöttem volna vele. Vagyis petting meg csók lehetett volna, de több nem. Ez szerintem függ attól hogy érzel a másik iránt. Ha nem szereted, egy napot sem tudsz várni, ha viszont szereted akár éveket is. Legalábbis szerintem.
2009. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1415.. - csak mert én is kérdeztem már hasonlót
2009. ápr. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ma ez már nem divat. De az én párom megvárt. a nászéjszakén vesztettük el mindketten.

20/L&F

2009. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hello!

Sztem az első hozzászóló kicsit túlzott.. nem toom hogy miért kéne MAX.<--(ezt mki maga döntese el) 1 hó... vkinek kell egy év vkinek egy hét is elég... én 9 hónapot vártam, de nekem az volt az első.

A kérdezőnek: ruhát sem veszel meg úgy hgoy nem próbálod fel nem?

persze lehet várni, de előfordulhat, hogy ezért megy tönkre a házasság, mert nem működik a szex. :S

2009. ápr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
én már nem vagyok szűz, és szerintem is fontos a sex, nem is bírnám ki évekig, ha műr egyszer ott van mellettem egy férfi, akiért odavagyok. a kérdés foglalkoztat.
2009. ápr. 10. 22:11
 10/13 anonim ***** válasza:
A szex nagyon fontos, és sajnos nem minden pár illik össze ilyen téren. Van, hogy kapcsolatokat tesz tönkre, ha nem jó együtt, ezért én nem szívesen vennék zsákbamacskát. Szép dolog a romantika, mert persze, hogy nagyon romantikus, mármint a körülmény, viszont annál lelombozóbb lehet, és még tönkre is teheti a nászéjszaka élményét, ha rossz (főleg) a lánynak. Én személy szerint hülyeségnek tartom.
2009. ápr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!