Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerelem és sex? Sex van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem és sex? Sex van köztünk egy éve én többet akarok, olvassátok el az irományomat és komoly emberekhez szólnék!

Figyelt kérdés
Sex van köztünk egy éve én többet akarok, olvassátok el az irományomat és komolyan válaszoljatok légyszi! Egy éve vagyunk együtt, de nem hivatalosan. Úgy indult, hogy csak sex és kész. De már egy éve tart. Heti 2 - 3 alkalommal találkozunk, állati jó egymással a sex, mindkettőnk véleménye szerint, közös a véleményünk is bármiről beszélgetünk, nagyon jókat tudunk dumálni. Tehát itt sincs gond. Csak az a baj, hogy beleszerettem, ő ezt tudja, csak valahogy még sem akarja, hogy komolyan és hivatalosan is együtt legyünk. Egyszer az van hogy ő sem tudja mit csináljon, szeret meg minden nagyon jó nőnek tart, eltelik 2 - 3 hét akkor meg már azt mondja hogy nem szeret, mert hogy ő már az elején megmondta, hogy nem szeretne komolyabbat stb. Aztán kezdődik minden előről. Persze közben állatira kiván, szépnek tart stb. Voltak már előttem is női, csak az utolsóba hatalmasat csalódott és szerintem ezért nem mer újra komolyan nyitni. Én meg biztatom, mindig dicsérem, hogy bennem soha nem fog csalódni stb. Na mi van gyerekek ilyenkor? Köszi előre is! Azt mondja, hogy mást keres, de nem keres amúgy mert vagy dolgozik, vagy velem van vagy otthon ül. Nem egy érzelmileg megnyilós tipus amugy sem, ezeket is úgy kellett az idők folyamán kihúzni belőle. Mit csináljak küzdjek vagy hagyjam? 27 évesen ilyen helyzetben? Nem vagyok normális.
2009. ápr. 9. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nehéz helyzet az biztos.Általában ez a veszélye az ilyen kapcsolatoknak,hogy egyik fél szerelmes lesz.Az előző barátnőjébe szerelmes volt?Lehet hogy nem tud érzelmileg túllépni a csalódáson?A srác mennyi idős?Pedig ha mondta már hogy szeret,biztos van benne valami,csak valamiért nem meri vagy nem akarja lekötni magát.Nehéz lehet neked.
2009. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Egyidősek vagyunk. Igen szerette. Csak nem értem a reakcióit? Tegnap megint a rossz estét éltük át. Azért is irtam erre az oldalra. Vajon mit keres másokban, ha velem ennyire jó neki mindenben?
2009. ápr. 9. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Szerintem mond el neki,hogy érzel és hogy ez jó és szép volt mig nem lettél szerelmes belé.Azt is mond meg,hogy neked ez igy már nagyon rossz.Kérdezd meg,hogy mit szeretne a jövőben tőled,mert ez igy nem mehet a végtelenségig.Mire vár,hisz ő is már 27 éves,szerintem eléggé kiélhette magát.Mondd,hogy te már szeretnél komoly,nyugodt kapcsolatot.Ha tényleg érez irántad valamit,elgondolkodik majd rajta.Ha nem változik semmi,pár napig ne keresd,ne találkozz vele,lássa,h komolyan gondolod.Érezni fogja,hogy hiányzol-e neki.
2009. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia,

hát szerintem elég csúnyán visszaél azzal, hogy tudja, hogy te szereted, és ő mégsem. És ez a játék, hogy akkor néha szeret, máskor meg ki van ábrándulva... Ha valaki akkorát csalódik egy nőben, az még nem jogosítja fel arra, hogy téged (vagy bárki mást) kihasználjon. Amíg részedről sem volt különösebb érzelem, addig oké. De amióta tudja, hogy érzel iránta, szerintem egyszerűen tisztességtelen, amit csinál veled. 27 évesen illene eldöntenie, hogy mit akar, és nem úgy viselkedni, mint egy elkényeztetett gyerek, akinek minden kell, de semmi sem elég. Nem beszélve arról, hogy a te önbizalmadra ez milyen hatással van/lehet.

2009. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen zsákutca-helyzetbe kerültél. Sajnos sok nőt ismerek, akik pl. expasijukkal, vagy valakivel, akibe egyoldalúan szerelmesek voltak, belementek ilyen viszonyba. Ezeknek a "kapcsolatoknak" előbb-utóbb vége lett, így nem lehet pasit "megfogni".

Neki ez így nagyon kényelmes, megkapja a szex-adagját, miért változtasson a kapcsolat jellegén? Tudja, hogy Te úgyis mégy, most, hogy szerelmes is vagy belé, nem fogod azt mondani, hogy így ezt nem csinálod tovább.

Vagy mégis? ;)

Esetleg így rájöhet, hogy hiányzol neki - ha fogod magad és többet nem mégy, de megmondod neki, hogy kapcsolatra nyitott vagy, csak ERRE nem, ebben a formában. De ez esetben fel kell készülni, hogy azt mondja, hogy "jó, akkor nem" és kész. De lehet, hogy jobban jársz.


És amiket leírsz, elhiszem, hogy úgy van, de ne áltasd magad. Persze, hogy kívánatosnak tart, különben nem szexelne Veled - az nem jelent semmit (főleg bizonyos felfogású pasiknál). Sok pasinak az sem elég, hogy kapcsolatot akarjon, hogy pluszban még jót is tud beszélgetni egy általa szépnek tartott nővel. Végülis ha belegondolsz, 2 értelmes ember el tud beszélgetni, nem kell ehhez szerelmesnek lenniük. Pláne ha az egyik fél ilyen hiperlelkes, még gördülékenyebb a beszélgetés - érted, lehet, hogy jól érzi ő magát Veled, de nem szerelmes, mert nem akar az lenni. Ez sajnos akarat kérdése is.

Az meg, hogy valakivel jó az ágyban, a pasiknak sajnos megint nem olyan katartikus, mint sok nőnek. A pasik ugye könnyebben élvezik a szexet, mint a nők nagy része, akiknek ez hosszú folyamat - nekik így nem nagy szám, ha valakivel jó.

Tehát ne tulajdoníts plusz jelentést bizonyos dolgoknak - aki szerelmes, hajlamos erre... Tapasztalat.

És az, hogy valaki "csak szexre" "tart" valakit, és aztán mossa kezeit, hogy ő megmondta, és lelkiismeretfirdalás nélkül tovább folytatja a viszonyt, nem árulkodik magas szintű erkölcsiségről, tiszteletről irányodban. JAj szegény, mert csalódott, hogy oda ne rohanjak, persze ez mással még soha nem fordult elő, mi? Ez nem mentség, hanem gyávaság.

2009. ápr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ez így nem mehet tovább és vagy átértékelitek a kapcsolatotokat vagy vége minden szempontból. Ha szeret, meglátod, vállalni fogja a kapcsolatotokat, mert el fog gondolkozni azon, hogy már se Te nem leszel, se a szex, akkor mi lesz... Bizonytalanítsd el, meglátod, menni fog utánad. Az a titka az egésznek, hogy ne lehessen biztos benned. Ezt kell elérned.
2009. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Istenem! hát megtaláltam a másik felem benned! :P Én 25 vagyok, a pasi 32 ami még rosszabb látod, és mintha csak számból vetted volna kia szót!! Ugyanebben vagyok és majdnem ugyan anyni ideje (1,5év) pont most keresett meg 3 honap szünet után megint. Nem tudok mit tanácsolni, én már 2x hagytam a francba mások tanácsára, én is nagyon szerettem, de aztán ő mindig megtalált.:( ez egy ördögi kör. ha foglalkozol vele lekezel, ha nem akkor meg ugyis megtalál és ugyanoda juttok előbb-utóbb. Muszáj lenne 1xüen letisztázni mit akar. Kísérteties amugy mert az enyém totál ugyanezeket mondta, nem vicc. őm is csalódott. Kiváncsi vagyok h alakul, gondolod, vagy van vmi jó tanácsod vagy már amit tapasztaltál, akkor szivesen fogadnám privát emilbe! köszönöm
2009. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek a 21.47-es hozzászólóval. (Előtte írtam)
2009. ápr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyanaz a véleményem mint a 21:47es hozzászólonka...Mindenki csalódott legalább egysezr tulkell lépni:)
2009. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Rendesek vagytok, amiket leirtatok pont ezeket el szoktam neki is mondani, és akkor látom rajta a legjobban, hogy elgondolkozik a történteken. Ekkor vallotta be ált.-ban hogy ő szeret csak nem is tudja stb. Jó látni hogy mások is hasonlóan gondolkoznak mint én, csak eddig erről nem beszéltem senkivel és igy legalább látom, hogy nem én gondolkodom rosszul a dolgokat, hanem ő "furcsa". Szoktam tőle amúgy kérdezni, hogy ki is kéne neked valójában? Hogy buta, hazudozó liba legyek, vagy bunkó, naiv? Vagy mi az elkébzelése? Sokszor volt már, hogy napokig nem kerestem és ő hivott fel, hogy mi újság, valami baj van esetleg stb. Soha nem mentem még bele igy kapcsolatba, soha nem volt még futó kapcsolatom, vagy egy éjszakás kalandom. De úgy látszik ilyesmi lesz a vesztem. Köszönöm még egyszer!
2009. ápr. 9. 22:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!