Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen az orgazmusa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen az orgazmusa?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok es ket eve van baratom.Nagyon szeretjuk egymast es a sex is az elejetol kezdve szuper.Tokeletes.Nagyon sokmindet megtanultunk egymastol, persze mindekttonknek voltak ezelott mas partnerei, de valahogy megis nagyon osszerazodtunk az agyban.Gondolom ezzel a parok tobbsege igy van.

Kulfoldon dolgozom es 3 honap utan vagyok itthon szabin. A baratommal jobban szeretjuk egymast mint valaha es mintbha az en sexualis igenyem is megnott volna....allandoan kivanom a baratomat....csinaljuk is ejjel nappal....egyszeruen jobban elvezem mint azok elott...eleg ha belem teszi es egybol spriccelos orgazmusom van.....olyan mintha az egesz szeretkezesunket vegigpisilnem...pedig elotte wcre elmegyek mindig szoval nem a vizelet....eszmeletlen...neha szolni se tudok csak elont az erzes..miota itthon vagzok mindennap takaritok magam utan...o persze ezt nagzon elvezi de normalis hogy ennyi folyadek tavoyik belolem?

Azok elott is volt mar ilyen orgazmusom de csak egyfele pozban..most viszont barmikor kepes vagyok ra..kegyetlen jo erzes...Nektek is vannak ilyen elmenyeitek???


2009. ápr. 9. 11:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki nekem sincs orgazmusom de még kezdő vagyok és remélem egyszer majd én is átélhetem ezt az érzést nem fontos h spricceljek csak legyen orgazmusom:)még 1× örülj neki:)
2009. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
en is orulnek neki ha vegre tudnam elvezni a szexet...
2009. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Itt nagyon sokan veszettül irigyelnek téged! Vagy a barátodat!

Ő pedig dobjon be KETTŐ DARAB ötvenest Szent Antalnak (egyet neked, egyet magának)!


Ahogy idősebb leszel, kicsit ki fogsz száradni... már most örülhetsz, ha még 60 éves korodra is marad nedvességed. Te is értékelni fogod majd, és a párod is.

2009. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
93%
En tudom mirol beszelsz...es csak eggyet tudok mondani,vagyis kettot: ELVEZD es ELVEZD!
2009. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%

Tudom mirol beszelsz!!!

Es te is ugy vagy vele h barmikor vissza emlekszel h

milyen volt a szex...vagyis mar csak a gondolattol benedvesedsz?

Hidd el ritka az a ferfi aki ennyire tudja h mi kell a nonek...es mennyire jo erzes mikor nem azert szexeltek h o kieleguljon hanem h neked jo legyen..sokszor jo legyen,az a sok figyelmesseg amit ilyenkor kapsz...na en akkor erzem igazan nonek magam!!!

2009. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Nem értem ez a spriccelős dolgot?Nekem csiklói orgazmusom van, de soha nem értettem honnan jön az a sok folyadék:Elmagyaráznátok?
2009. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

hát elhiszem hogy tetszik a barátodnak!


nekemcsak havonta egyszer kétszer sikerül spriccelőst csinálni a csajomnak de minden pénzt megér a látvány és az érzés hogy ez "tőlem" van!


és a legjobb mikor végzünk és végignézek rajta és és látom a szemeit kifordítva mintha hulla lenne de tudom hogy nemaz mer iszonyatos tempóban veszi a levegőt és olyan gyengének látszik mint egy csecsemő és télleg ennél nincs jobb érzés na...ez a SZEX

2009. júl. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
GRATULALOK:)
2009. júl. 13. 21:56
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is csiklo orgazmusom van es hat en is spriccelek. Nagyon jo erzes, es parom is nagyon orul mikor lattja mennyi "viz" ont el.

Engem az szavar hogy van egy olyan furcsa szuros szaga.

Te eszrevettel valamit ilyen teren ?

Esetleg mikor mostad a lepedot vagy valami??

2010. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!