Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen az orgazmusa?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen az orgazmusa?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok es ket eve van baratom.Nagyon szeretjuk egymast es a sex is az elejetol kezdve szuper.Tokeletes.Nagyon sokmindet megtanultunk egymastol, persze mindekttonknek voltak ezelott mas partnerei, de valahogy megis nagyon osszerazodtunk az agyban.Gondolom ezzel a parok tobbsege igy van.

Kulfoldon dolgozom es 3 honap utan vagyok itthon szabin. A baratommal jobban szeretjuk egymast mint valaha es mintbha az en sexualis igenyem is megnott volna....allandoan kivanom a baratomat....csinaljuk is ejjel nappal....egyszeruen jobban elvezem mint azok elott...eleg ha belem teszi es egybol spriccelos orgazmusom van.....olyan mintha az egesz szeretkezesunket vegigpisilnem...pedig elotte wcre elmegyek mindig szoval nem a vizelet....eszmeletlen...neha szolni se tudok csak elont az erzes..miota itthon vagzok mindennap takaritok magam utan...o persze ezt nagzon elvezi de normalis hogy ennyi folyadek tavoyik belolem?

Azok elott is volt mar ilyen orgazmusom de csak egyfele pozban..most viszont barmikor kepes vagyok ra..kegyetlen jo erzes...Nektek is vannak ilyen elmenyeitek???


2009. ápr. 9. 11:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nincs:-( Örülj neki!
2009. ápr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, de a pózt leírhatnád :)
2009. ápr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Eleinte csak akkor ment ha leultem szetrakott labakkal egy alacsonyabb szekre, vagy a kanapera es a baratom elemterdelt es igy csinaltunk.....es erdekes h ha valtogatta a lassu es a gyors moydulatokat akkor elveztem igazan...tehat nem egybol jol szetkurni az agyam...csak szepen kihuzni es betenni lassan persze ilyenkor mar olyan allapotba vagyok h megszinik léetzni minden mas korulottem...

Mikor hazajottem ugyis spricceltem ha misszionariusba csinaltuk....tegnap este meg mar mindegy volt h milyen poyban...ha hatulrol csinaltunk ugyis tudtam kicsit elvezni....

2009. ápr. 9. 12:54
 4/19 A kérdező kommentje:
mondjuk szerencsem is van mert a baratom kepes orakig kenyeztetni...neki tenyleg az a fontos h en elvezzem...hisz o elobb utobb ugyis elelvez...de jo latni h tetszik neki h jon belolem az a sok folyadek es o ujra es ujra elkezdi..orakon at...imadom ezt a ferfit, egyik baratom se volt ilyen odaado a sexben es figyelmes.....megszoktam neki hálálni...
2009. ápr. 9. 12:58
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
két szó: ÖRÜLJ NEKI :):):)::)
2009. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Hát...jah tényleg örülj neki. Az én pasimnak is nagyon fontos hogy nekem jó legyen,de nekem nem jön mindig össze az orgazmus,úgyhogy kicsit félti is vagyok!! ;)
2009. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%

Ha dicsekedni akarsz akkor ne itt tedd! Sok nőnek még orgazmusa sincs. Hálistennek nekem azért minden oké a szexben, mégsem írom ki h nekem ilyen jó nekem olyan jó és nektek?.pff

Bocs de nekem ez ilyen hencegős kérdés...

2009. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Én sose szoktam spriccelni, de így is nagyon-nagyon jó érzés az orgazmus. Legalább nem kell takarítani utána :)
2009. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Bocs ha valakit megsertettem a kerdesemmel...nem akartam senkit megbantani.En azert irtam mert tenyleg nem tudom normalise ennyit elvezni..raadasul utana total legyengulok es csak hallani szerettem volna masok tapasztalatait is.Ennyi es ezert meg nem kell lehurrogni senkit.
2009. ápr. 9. 14:38
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

A 13.52-es azért írta, mert nekem pl. 16 hónap után nincs még orgazmusom, sem hüvelyi sem csiklói, és ha valaki ilyeneket ír, hogy neki milyen van, persze, hogy irígy lesz az ember, hogy nekem meg semmilyen sincs.

Én is azt tudom mondani, örülj neki, ne azt kutasd, másnak milyen, örülj neki, hogy te élvezed, és így!

2009. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!