Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek még sohasem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek még sohasem volt orgazmusa az lehetséges, hogy valaki sehogy sem tud eljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés
Se hüvelyi se csikló orgazmust nem tudok elérni nála de magának sem tud maszturbálás közben (ezért elég ritkán is csinálja) és előző barátja sem tudta kielégíteni, mindent kipróbáltunk már szinte de nem megy:( (sajnos a csikló izgatása és orális szex sem jött be. Azt mondja h élvezi a szexet de mégsem tud elmenni. Előző barátnőimmel nem volt problémám ilyen téren, szóval nem mondanám, hogy tapasztalatlan vagyok...
2009. ápr. 8. 19:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hiába mondom neki hogy csinálja aztmondja ha egyedül van nincs hozzá kedve akkor nem kanos én ehhez kellek neki, ezért nem is maszturbál csak nagyon ritkán :S szóval valahogy mégis nekem kéne valahogy elérnem nála de eddig nem sikerült...
2009. ápr. 9. 15:30
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!