Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátnőmnek még sohasem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek még sohasem volt orgazmusa az lehetséges, hogy valaki sehogy sem tud eljutni a csúcsra?

Figyelt kérdés
Se hüvelyi se csikló orgazmust nem tudok elérni nála de magának sem tud maszturbálás közben (ezért elég ritkán is csinálja) és előző barátja sem tudta kielégíteni, mindent kipróbáltunk már szinte de nem megy:( (sajnos a csikló izgatása és orális szex sem jött be. Azt mondja h élvezi a szexet de mégsem tud elmenni. Előző barátnőimmel nem volt problémám ilyen téren, szóval nem mondanám, hogy tapasztalatlan vagyok...
2009. ápr. 8. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves??? Mert az is lehet ám, hogy túl fiatal a szexhez! Testileg és agyilag is meg kell érni rá.
2009. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
19 éves
2009. ápr. 8. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
a lányoknál az orgazmus főleg pszichés eredetű, de természetesen lehetséges, hogy neki sokkal nehezebb. azért azt kicsit irreálisnak tartom, hogy képtelen legyen az orgazmusra.
2009. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem épp az a baj, hogy ritkán csinálja...Normál esetben a lány 11-13 évesen elkezdi megismerni a testét, ezzel a jövőbeni szexuális életét is gazdagítva...
2009. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mi lehet a probléma sajnos, nagyon szeretjük egymást és nagyon sokszor voltunk már együtt ellazulás is megvan, bizalom, megfelelő előjáték, szerintem minden ahogy a nagykönyvben megvan írva és mégsem sikerül..
2009. ápr. 8. 19:27
 6/11 A kérdező kommentje:
mondtam neki, hogy maszturbáljon gyakrabban, hogy ő is próbálkozzon de nem hiszem, hogy sokat csinálná és ha csinálja és nem jön össze neki akkor lehangolja és ezért azt mondja inkább nem is csinálja:S
2009. ápr. 8. 19:29
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Túlságosan rágörcsölt ő már erre az orgazmusra... egyébként nem te vagy ügyetlen, hanem ő. És ezt azért mondom, mert magának sem képes örömet okozni...
2009. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 éves lány vagyok. Soha nem volt orgazmusom,egészen 2 héttel ezelőttig(8 éve élek szexuális életet),akkor is csak maszturbálással(csiklói orgazmus). Párom azóta is próbálja,de ő sosem tud a csúcsra juttatni.Gondolom ez is idő és tapasztalat kérdése. Én ennyi év alatt,csak idáig jutottam.
2009. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az is lehetséges, hogy orgazmusa van csak sokkal nagyobb dolgot képzel hozzá mint ami valójában és ezért gondolja , hogy nincs és szerintem ha élvezi az már elég jó:)
2009. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg neki kell itt gyakorolnia a dolgot. Ha ő nem ismeri meg saját magát, egyáltalán azt h milyen is az orgazmus, te nem fogod tudni elérni nála! Mondd neki h próbálkozzon egyedül, és ne keseredjen el ha nem jön össze elsőre, de akkor sem ha másodikra sem. Mondd neki h gyakoroljon és ne törődjön bele a dologba!!!
2009. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!