Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel kényeztessem a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kényeztessem a barátom, ha az orális és az anális szex szóba sem jöhet!?

Figyelt kérdés

A kérdésem konkrétan arra vonatkozik,hogy a barátom szereti az orális szexet,azonban én nem szeretem.Legalábbis csinálni nem.És attól félek,ha tőlen nem kapja meg,akkor majd másnál keresi.

Ő csinálni is szereti,viszont még nem engedtem neki,mert úgy érzem az nem lenne fair dolog,hogy ő adviszont kapni nem kap cserébe semmit.Még rövid ideje vagyunk együtt,de nem szeretném emiatt elveszíteni.Mit tanácsoltok?Esetleg tudnátok valamit mondani,hogy hogyan kényeztessem az orális szex helyett?


2009. ápr. 8. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kényeztesd? Szerintem küldd el nyaralni Maldívra a két legjobb barátnőddel. :-D


Komolyabban: Amíg nem szereted meg az orális játékokat, ügyes kis kézimunkával a mennyekbe repítheted őt. Kis síkosító, nem baj, ha mentholos, a lényeg, hogy húzd amíg bírod. Mármint az időt.

2009. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kézzel-lábbal (utóbbival inkább a fürdőkádban) - két cici között is remek mulatság - és hagyd neki, ő hadd csinálja neked. Mondd meg neki, hogy te egyelőre nem akarod hasonlóan viszonozni, ne is reménykedjen. De azért a környéken keresgélhetsz: csókold végig, a mellétől lefelé... és nyalogasd meg kicsit, ha tudod. Utána már jól csúszik kézben is. Ha ezt mind megcsinálod, és nem borít fel (meg nem mutat 12 órát a műszer) - akkor vagy fából van, vagy kőből.
2009. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor focimeccsel :)
2009. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Én nem vagyok éhes, de ő se egyen...
2021. jún. 21. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!