Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel kényeztessem a barátom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kényeztessem a barátom, ha az orális és az anális szex szóba sem jöhet!?

Figyelt kérdés

A kérdésem konkrétan arra vonatkozik,hogy a barátom szereti az orális szexet,azonban én nem szeretem.Legalábbis csinálni nem.És attól félek,ha tőlen nem kapja meg,akkor majd másnál keresi.

Ő csinálni is szereti,viszont még nem engedtem neki,mert úgy érzem az nem lenne fair dolog,hogy ő adviszont kapni nem kap cserébe semmit.Még rövid ideje vagyunk együtt,de nem szeretném emiatt elveszíteni.Mit tanácsoltok?Esetleg tudnátok valamit mondani,hogy hogyan kényeztessem az orális szex helyett?


2009. ápr. 8. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hátha azért idővel megenyhülsz... :) Nem kell tőle félni, nem rossz az! A kérdésedre: használd a kezed!
2009. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem készülj úgy, hogy ez hosszú távon nem fog működni. Én értem, hogy te nem szereted, de ha ő hossza ideig nem kapja meg, amire vágyik, ki fog ábrándulni, és tényleg másnál fogja keresni a boldogságot.

Az orális szex amúgy nem olyan nagy dolog szerintem, hogy ne lehetne teljesíteni. Jó, én sem szeretem, ha a számba élvez a férjem, de ezt megbeszéltük, és ez igazán "kicsi" szelete az egésznek. Ha neked is ezzel van problémád, akkor ezt hagyd ki, és ennyi.

2009. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kell feladni, lehet hogy idővel megváltozik a véleményed :) nekem is kellett 1 év, hogy akarjam csinálni a pasimnak pedig azt hittem, sose merném :)
2009. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Az orális szex valahol a szexuális együttlét alapja lett. És persze azért is mert a férfiak imádják ha orálisan kényeztetik őket, vannak férfiak akik igénylik ráadásul ezt az előjátékot. Hosszú távon szerintem nem megoldás ha nem elégíted ki orálisan, és ha a szexuális együttlétetek nem változik ő bizony beleunhat.
2009. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Így csak a kézimunka vagy a hüvelyi közösülés marad. Ha annyira rettegsz az orálistól, miért nem csinálod ízesített gumival?
2009. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy? ő az első partnered?
2009. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Lehet,hogy később majd más lesz a véleményem,de most még az elején vagyunk.Ha szeretem,akkor úgyis az lesz a legfontosabb,hogy neki is jó legyen!Mégegyszer köszi.
2009. ápr. 8. 16:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem félsz a spermától, akkor ki tudod úgy verni neki, hogy baromira élvezi. Irányítsd a magját pl az arcodra , nyakadra, cicidre, nagyon fogja élvezni a látványt. Játszhatsz úgy, hogy a szádhoz elég közel vered neki, mégsem kapod be...

Sok sikert.

2009. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Öltözz szexin, izgasd fel, de nem kell, hogy szex legyen a vége. Sőt. Őrjító tud lenni :D Csak ne ijedj meg, ha a szó jó értelmében leteper egy idő után.

Ha meg az orális szex miatt máshoz járna, akkor nem érdemel meg téged!

2009. ápr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
férfi társaim el fognak ásni, vagy le fognak pontozni, de én sose vártam el egy nőtől, hogy orálisan kielégítsen. persze jól esik, de de nem tartom egy párkapcsolat szerves részének, és jól meg vagyok nélküle. bár én imádom orálisan kényeztetni a barátnőmet.
2009. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!