Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megéri belemennem a játszmába?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belemennem a játszmába?

Figyelt kérdés
Van egy srác, rágen leszoptam már, de csak ennyi volt, mert kijeletette fiatal vagyok de iszonyat jó voltam. Most írt hogy szeretne találkozgatni, és többet is hogy nekem is jó legyen! De van barátnöje, de azt mondta messze nem olyan tüzes vérmérsékletű mint én. Megéri belemennem, összejönne velem ha én jobb vagyok? Én azóta is szeretem mióta leszoptam.
2009. ápr. 7. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha én ezt mondom neked, engem is leszopsz?XD

Hát legyen...Elhagyom a nőmet, ha Isten vagy...XD

Priviben adj címet, és időpontot, megjátszuk azt a szopást...XDDDDDD

23/F

2009. ápr. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát ja nem is írok erre.... :)
2009. ápr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
XD azta mik vannak :) ez már vicces
2009. ápr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én tényleg el vagyok keseredve a mai fiatalságon!!! Nem szopással kell megszerezni egy fiút! Amugy meg nem kellesz neki csak arra!! Pfff...
2009. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!