Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Megéri belemennem a játszmába?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri belemennem a játszmába?

Figyelt kérdés
Van egy srác, rágen leszoptam már, de csak ennyi volt, mert kijeletette fiatal vagyok de iszonyat jó voltam. Most írt hogy szeretne találkozgatni, és többet is hogy nekem is jó legyen! De van barátnöje, de azt mondta messze nem olyan tüzes vérmérsékletű mint én. Megéri belemennem, összejönne velem ha én jobb vagyok? Én azóta is szeretem mióta leszoptam.
2009. ápr. 7. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sztem csak jól meg akar rakni .... szabad tudni hány éves vagy?
2009. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
szánalom...
2009. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azt mondta fordulhat a kocka és dobná miattam ha isten lennék.

Én 16 ö 20

2009. ápr. 7. 22:26
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Hűha, akkor legyél isten, szopjál éjjel-nappal, biztos be fogsz jönni és együtt lehettek...
2009. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
" dobná miattam ha isten lennék." nekem ebből az jön le, hogyha jól szopsz/jó vagy az ágyban akkor dobná a mostani csaját érted, na most ha te komoly kapcsolatot akarsz akkor nem mész bele a dologba, ha egy pasi azér jár veled, mer jól szopsz vagy jó vagy az ágyban , akkor az nem okés..
2009. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ok, nem megyek bele köszönöm!!!!
2009. ápr. 7. 22:31
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez eléggé kamuszövegnek tűnik tőle. Szerintem se menj bele.
2009. ápr. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Csak szexre kellesz neki,szerelemre nem.Hagyd a fenébe,mert kihasznál.
2009. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Menj bele, a legrosszabb, hogy lesz egy pár jó estéje mindkettőtöknek.

Most lehet lepontozni.

2009. ápr. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
nem értem miért kérdezel ilyet. ha már egyszer lesz@ptad,úgy is meg fogod b@szatni magad vele,nem is vagy szerelmes.
2009. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!