Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim nem akar kinyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar kinyalni, miközben ő elvárja, hogy én leszopjam. Undorodik tőlem, vagy mi?

Figyelt kérdés
Múltkor rákérdeztem, hogy ő miért nem csinálja nekem, és azt válaszolta, hogy azért mert undorodik az orális szextől. De akkor én miért csináljam neki?
2009. ápr. 7. 17:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem meg nem lehet valakit rákényszeríteni az orálra. Pláne nem azzal zsarolni, hogy akkor te sem csinálod. Hiszen szereted csinálni, nem? Persze ritka aki nem szereti a puncinyalást, de van ilyen is. Finoman rávezethetnéd, vagy valami, de milyen az már, hogy kényszeríted, kizsarolod? Élveznéd úgy? Nem kell önzőnek sem lenni.

"De akkor én miért csináljam neki?" Például azért, mert szereted csinálni? Vagy azt csak azért csinálod, mert kell? Szerintem egy kapcsolatban annak kéne a normálisnak lennie, hogy azért csinálom a másiknak az orált, mert én is szeretem csinálni, nem pedig azért, mert ő is csinálja nekem cserébe. Jól le is cseszném a barátnőmet, ha megtudnám, hogy csak amiatt szokta.

Sokkal normálisabb, ha finoman rávezeted a témára! (amúgy közvetlen az akció előtt meg szoktad mosni jó alaposan? csak mert hiába fürödtél mondjuk reggel, 2-3 óra múlva már kellemetlen íze és illata van. hátha emiatt undorodik. mondjuk ez is érdekes hozzáállás, hogy undorodik a párjától, de ezt már a többiek kitaglalták...)

2009. ápr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy fürdés után szinte nincs is semmi illata a puncinak, minimum 2-3 óra után jön meg az a szag, amiért ölni tudnék :D

Ha pisi után rendesen kitörli a csaj és napi egyszer fürdik, annyi már elég, hogy ne legyen undorító kinyalni.

2009. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászólónak: ez a nefürgyéle-szindróma ugyebár. :)


KOmolyra fordítva: nem is értem, hogy lehet ettől undorodni. Nincs annál jobb érzés, hogy nyalom a barátnőm és közben látom, hogy átél egy óriási orgazmust. Nem tudja a pasid, hogy mit hagy ki.

2009. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
jajhát hogy felbőszült a sok nő, forditott esetben nem így lenne mert akkor fuj meg izé, nem akarja szegééény lány...
2009. ápr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek :) Beszélek majd vele. Am. nem tudom, hogy mást már kinyalt-e, én se tudom mért mond ilyeneket, amikor még nem is csinálta.. :S És nem szemét :P
2009. ápr. 8. 15:56
 16/18 anonim ***** válasza:

az ien köcsögöt el kell hagyni! Undorodik egy punci kinyalásától? Az egy k.csög!

Na, a sok K.csög sikeresen lepontozott! Nade, nyalják ki!!!

Akkor is ez a véleményem! Lehet 0-ra lepontozni...

Parasztok!!!

2009. ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát ha mondjuk kulturáltabban írtad volna le a véleményed, akkor nem szavaztak volna le.
2009. ápr. 10. 15:56
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem üzlet, nem adok-kapok alapon működik. Erről ennyit...
2011. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!