Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasim nem akar kinyalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem akar kinyalni, miközben ő elvárja, hogy én leszopjam. Undorodik tőlem, vagy mi?

Figyelt kérdés
Múltkor rákérdeztem, hogy ő miért nem csinálja nekem, és azt válaszolta, hogy azért mert undorodik az orális szextől. De akkor én miért csináljam neki?
2009. ápr. 7. 17:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha valaki szereti a párját, akkor nem undorodik tőle szerintem. És ne csináld neki te sem, akkor majd rájön, hogy nem így kéne hozzáállnia. Ez oda-vissza alapon működik:)
2009. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én tuti nem csinálnám így neki. Mond neki,h te is undorodsz tőle!Hogy mondhat ilyet,miközben ő elvárja,hogy te csináld??Pfff....Nem is értem!
2009. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

A pasid mondta, hogy undorodik, gondolom ha azt mondta, hogy undorodik, akkor úgy is van.

De viszont igazad van, ha te csinálod neki, akkor fordítva is illene lenne. Szerintem vond meg tőle addig az orális szexet, amíg ő sem csinálja neked. Mondd, hogy te is hirtelen megundorodtál a szopástól. Vagy pedig kérd meg rá, hogy csináljátok 69-ben, és akkor mindketten kényeztetnétek egymást.

Egyébként már csinálta neked, vagy más nőnek valaha? Ha nem, akkor honnan veszi, hogy undorodik?

2009. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Hat nem ertem !!

ha o undorodna attol hogy ki...jon akko mondd hogy te is undoprodsz attol hogy le..pd!!

amugy tenyleg ha az egyik fel megcsinalja a masiknak is megkell :P

az az igy szokas :)

es amig o sem elegit ki teged oralisan addig te se csinalj nek isemmit :)

2009. ápr. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Mondd neki, hogy Te is undorodsz az orálistól, de Te mégis csinálod neki, mert szereted. Vagy ne csináldd neki Te sem. Vagy magyarázdd el neki, hogy ez így nem klafa, hogy te mindent megteszel, ő meg még erre sem képes. És igaza van az elsőnek... ha valaki szeret, akkor nem undorodik a másiktól.
2009. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenféleképpen beszéld meg vele h ez milyen már, meg akkor te se csináld neki. Adni és kapni egyformán kell egy párkapcsolatban!
2009. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Elég egy szemét a pasid,nem tudom,hogyan lehet egy igényes puncitól undorodni,én személy szerint szeretem,én pont sokáig csinálnám csak néha a csajom nem hagyja és ez idegesítő,mert nagyon belejövök:)
2009. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Látom mindenkinek egyre jár az agya azért :D
2009. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
az ien köcsögöt el kell hagyni! Undorodik egy punci kinyalásától? Az egy k.csög!
2009. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
A pasid egy hálátlan, finnyás paraszt.
2009. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!