Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem a sperma ízét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a sperma ízét, de a párom azt akarja hogy lenyeljem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 11:01
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Tuti tipp: Moss fogat előtte (ez általában este elő is szokott fordulni). Édes lesz tőle a sperma!

Üdv!

2009. máj. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem mért kell lenyelni, de azt végképp nem, hogy ezt mért erőlteti egy pasi! Neki nem mindegy, hogy mi van a spermájával ha már kijött belőle???
2009. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Ha nem szereted a sperma ízét attól még csinálhatod neki szájal csak kérd meg, hogy ha már érzi, hogy elmegy szóljon és ebbe hagyod hisz nem muszály a szádba mennie a hasára is pont ugyan olyan jó. Nekem így csinálja a barátnőm megbeszéltük, hogy ő nem szereti de én mondtam neki, hogy mi lenne ha így és azóta így csináljuk én imádom és ő is főleg ha 69-be csináljuk na az maga a mámor.

Próbáljátok ki így az egész kapcsoatott megöli, ha nem vagy oda adó.

2010. máj. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Vegyél neki ilyet:


[link]


Ez beválik! :)

2010. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 F Szilvia ***** válasza:
Míg nem szoktam meg a spermaízét addig tejszínhabot fújkáltam Korim farkincájára míg szoptam.Amikor spriccelt nyomtam még a számba a spermájára egy kis habot és úgy nyeltem le.Nem is éreztem a spermát.Utána fokozatosan elhagytuk a habot .
2010. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!