Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem a sperma ízét,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a sperma ízét, de a párom azt akarja hogy lenyeljem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát a szexben mindenképpen csak olyat tegyél meg, amiben te is 100%-osan benne vagy. Fent nevezett tevékenység pedig nem nevezhető annak, mert nem szereted...
2009. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Mond meg neki, hogy egyen sok ananászt...
2009. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ananászt? miért?
2009. ápr. 7. 11:11
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Az ananásztól édes lesz az íze!!

De,egyszer rakd át a szájába a szádból.Kíváncsi lennék mit szól hozzá,Hisz az is az övé:-))

2009. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Az igaz
2009. ápr. 7. 11:20
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Figy! Csak akkor csináld ha te is akarod, ha csak ő akarja az csúnya dolog. Én is csinálom a páromnak, mit ne mondjak nagyon rossz íze van, de én nem azért csinálom mert ő akarja, sőt soha nem is mondja, én azért csinálom mert tudom hogy neki így nagyon jó. Valamilyen szinten meglehet szokni az ízét, bár én még mindig öklendezek picit amikor lenyelem, plussz nagyon bekönnyezek, de éppen kilehet bírni. Mindig van nálam ilyenkor édes ital vagy rágó, cukor, és amint leöblítem már nincs semmi bajom.
2009. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Ő mindent szeret amit te akarsz?Kérj te is olyat,aztán meglátod mi a reakciója.....
2009. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
17%
Nem értek egyet az előzőekkel. Ő kinyal? Ha igen, utána köpköd?
2009. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Az előző válaszolónak nem rossz a taktikája. Példáúl: mondd neki szex előtt hogy szeretnéd ha kinyalná a fenekedet. Ez olyan dolog, ha valaki érez rá kedvet és hajlandóságot, annak semmi gond, de sokan vannak akik akkorsem tennék meg, ha tudnák hogy a másik előtte 2 napig öblögette a fenekét domestossal. Figyeld meg a reakcióját. Ha azt mondja nem, akkor mondd neki hogy de te szeretnéd és neked okozna örömet vele. Ha továbbra is fanyalog, meglehet neki mondani hogy te ugyanezt érzed a sperma lenyelésével kapcsolatban. Rögtön érteni fogja!
2009. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Hát szerintem tahóság lenyeletni... meg semmi élvezet nincs abban miután elment... ha azzal a szöveggel jön a pasid, hogy akkor érzi hogy szereted akkor ne foglalkozz azzal a pasival és kész... Az enyémet is gyakran lenyelte az egyik barátnőm, izgató nézni mondjuk tv-ben de miután elmentem semmi izgató nem volt már benne és semmi örömöt nem okoz... szóval szerintem csak hiszti az egész, ha hagyod hogy a szádba elmenjen akkor tegye össze a két kezét mert amilyen finnyás csajok vannak manapság...


Egyébként ha nem szereted az ízét és azt akarja hogy lenyeld van még egy ötletem:

Kivered neki egy bögrébe, ezután ízesítheted bármivel tetszés szerint: fahéj, fokhagymakrém, mustár, esetleg a nagymama szilvalekvárja is alkalmas lehet e feladatra :) :D.

2009. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!