Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok: Tapasztalt-e valamelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok: Tapasztalt-e valamelyiketek mellnovekedest rendszeres szexualis elet mellett?

Figyelt kérdés

Hallottam mar par ilyen esetrol. Volt olyan aki fogamzasgatloval tapasztalta, volt olyan aki fogamzasgatlo nelkul.

Kivancsi lennek az esetetekre, ha volt ilyen.

A valaszokat elore koszonom :)


2009. ápr. 6. 18:24
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2009. ápr. 7. 11:47
 12/21 A kérdező kommentje:
Meg irjatok!!! :)
2009. ápr. 13. 09:55
 13/21 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Én mikor megismerkedtem a párommal,20 voltam és sokkal kisebb mellem volt mint most28 évesen. Na jó,nem sokkal,de kisebb.A párom mindig mondja,hogy meddig nő már...:D :D Lehet hogy beleszámit a fejlődés is,hiszen 20 éves kor után még nőhet a mell,de sztem a szextől is van.
2009. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem kisebb növekedést. 16 éves korom óta élek szexuális életet, eddig nem volt olyan rendszeres. Mostani barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, vele viszont naponta, kétnaponta egymásnak esünk, és igazából ő volt az aki azt mondta szerinte a kezdetek óta feszesebbek, kerekebbek, kicsit talán nagyobbak lettek (amúgy elég kismellű vagyok), és rájöttem hogy talán igaza lehet... Azért a melltartóimat még persze nem nőttem ki!
2009. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. :)

Utolso elotti valaszolo: fogamzasgatlot szedtel?

Mert sajnos, ha megszunik a szedese, visszaesnek, igy hallottam.

2009. szept. 3. 18:45
 16/21 anonim ***** válasza:

"ha megszunik a szedese, visszaesnek, igy hallottam."

Ez így nem pontos - visszaesHET. Nem kötelező ez sem.

2009. szept. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a fogamzásgátlótól nől a mell! Mivel a fog.gátló ösztogén hormonokat tartalmaz és ettől nől a mell. Pld Profi testépítőknek is kell szedni antiösztogén készítméyneket, ugyanis a tőlzott tesztoszteron szintkor az ösztrogén szint is emelkedik, de ez más tészta:) A lényeg hogy a fogamzás gátlótól nőhet a mell!
2009. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
17:59-es vagyok: nem szedtem soha fog.gátlót. De úgy tudom,a mell 23-24 éves korig nő,tehát benne lehet a fejlődés ténye is.Meg ha sokat szexelsz,akkor több ösztrogén termelődik,meg gondolom a hormonrendszer beindul,meg ott van a mechanikai inger is pl.amikor fogdossa a melledet...XD Lehet ez is benne van,nem? :D
2009. szept. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. :)

Meg irjatok. :)

2009. szept. 4. 08:10
 20/21 anonim ***** válasza:
A két dolog telljesen más, ha fogamzásgátlót szedsz megduzzadhatnak a mellei, vagy nőhetnek is, de ez nem függ össze a szexel! A másik hogy lehet szexel valaki 17 évesen és megnőnek a mellei de ez nem attól van mivel 21 éves korig fejlődik a szervezet bármi megtörténhet! De nem a szextől nő a melled! Vagy fogamzásgátlótól vagy csak mert még fejlődésben van a szervezeted!
2009. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!