Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok: Tapasztalt-e valamelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok: Tapasztalt-e valamelyiketek mellnovekedest rendszeres szexualis elet mellett?

Figyelt kérdés

Hallottam mar par ilyen esetrol. Volt olyan aki fogamzasgatloval tapasztalta, volt olyan aki fogamzasgatlo nelkul.

Kivancsi lennek az esetetekre, ha volt ilyen.

A valaszokat elore koszonom :)


2009. ápr. 6. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedek már hosszú évek óta és rendszeres a nemi életem, de a mellem nem nőtt!
2009. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Ez butaság, a fogamzásgátlótól nőhet, de a rendszeres szextől nem...
2009. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Dehogy butasag! :)

Elo peldak bizonyitjak :)

2009. ápr. 6. 19:08
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem a fogamzásgátlótól nő, hanem attól, hogy még fejlődésben vannak 17-18 éves lányoknak!
2009. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
en hallottam ilyet. ami engem illet....en nem merem kijelenteni h a szextol nottek meg. 16-17 evesen azt hittem tobbet nem nonek mivel mar 11 eves koromtol novogettek, es mar teljesen atlagosak voltak. nem kicsi de nem is nagy. azt hittem nem nonek tobbet, mivel voltak olyan osztalytarsaim akiknek mar 12 evesen ekkora vagy ennel nagyobb volt. de amint elkezdtem szexelni, mar 1 nyar alatt annyit nottek h meg masok is eszrevettek. es 19 eves koromig egyre csak nottek. a hirtelen novekedes nagyon pontosan egybeesik a szexualis eletem kezdetevel de nem merem allitani h attol/csak attol nottek mivel sok esteben nohet meg 17 ev utan is.
2009. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ja es fel evig szedtem fogamzasgatlot de azalatt nem vettem eszre h nottek volna.
2009. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2009. ápr. 6. 20:30
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
Aki azt mondja, hogy nem, az olvasta már a fogamzásgátló használati utasításiban a mellékhatásos részt? A kedves kérdezőhöz meg: még sehol sem hallottad, hogy a szexuális élettől nőhet a mell az egy tévhit? Mert én elég sok helyen olvastam. Egyébként meg mivel magyaráznád? Ugyanolyan tévhit mint az, hogy első szexkor nem eshetsz teherbe, hogy ha belédélveznek és elmész gyorsan kimosni, akkor nem leszel terhes és ilyesmik... Ugyanebbe a kategóriába tartozik... A fogamzásgátló egy gyógyszer, amiben hormonok vannak. De mi változik azzal, hogy minden nap szexelsz?
2009. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Pontosan: a szextől is változnak a hormonok! Nem is kicsit! Eltolhatja a vérzés idejét, előidézhet rendkívüli peteérést (néhány állatnál ez kötelező is) - mi kell még?
2009. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!